123 (Amsterdam, 1979-1982)
3rd Generation (Den Haag, 1982-1984)
5% Vol. Alcohol (Enschede, 1980-1982)
667 (Zeist, 1981)
700 Ennemies (Utrecht, 1981)

A4 (Amsterdam,1980-1983)
Abces (Assen, 1981)
The Abzurd Act (Breda, 1981)
Acné (Rotterdam, 1978)
Acrex-S (Goes, 1980)
Agent Orange (Amsterdam, 1982-1984)
Alerta (Deventer, 1982-1983)
Alternative Buttons (Grevenbicht, 1980-1984)
Alternative Kill (Zwolle, 1981-1982)
Amsterdamned (Amsterdam, 1980-1983)
Anne Frank And The Razzia’s (Doetinchem, 1981-1982)
Another (Rotterdam, 1981)
Anthrax (Utrecht, 1981)
Antidote (Hoorn, 1982-1984)
Anti Pope (Heerenveen, 1980)
Art In Revolution (Voorburg, 1979-1980)
The Artratz (Abbenes, 1982)
Asbest (Wormer, 1982)
Ash-Trays (Rotterdam, 1979-1980)
Asperity’s (Amersfoort, 1982-1983)
Aspro’s (Amsterdam, 1981-1982)
Atims (Wormer, 1982)
Attitudes (Sneek, 1980)
Awful Noise (Delfzijl, 1981-1984)

Baader Pop Gruppe (Hulst, 1981-1985)
Banana Sisters (Rotterdam, 1977-1978)
Belsen & The Helmets (Amsterdam, 1978)
The Berlin Wall (Asten, 1981-1983)
Bernard And The Lockheedrockerz (Amsterdam, 1980)
B.G.K. aka Balthasar Gerards Kommando (Amsterdam, 1982-1987)
Big Peter An The Garage (Amsterdam, 1976-1977)
Bizkids (Haarlem, 1980-1981)
Bizon Kidz (Utrecht, 1980-1981)
Blik? (Zwolle, 1982)
Blitzkrieg (Heerhugowaard, 1982-1983)
Blitzkrieg (Utrecht, 1976-1978)
The Blitzz (Amsterdam, 1978-1981)
Bloedbad (Groningen, 1982-1985)
Bloody Amira & The Objects (Doesburg, 1982-1985)
Bloody Flux (Rotterdam, 1981-1983)
Boegies (Groningen, 1978-1990)
The Boobs (Groningen, 1979-1981)
De Botsing (Groningen, 1980)
BP & The Garage (Amsterdam, 1976-1977)
The Brommers (Den Haag, 1978-1981)
B-Social (Wormer, 1982)
The Bugs (Amsterdam, 1979-1983)
Bunker aka Bunker Oeso (Rotterdam, 1978-1983)
The Butchers (Schiedam, 1978-1979)
BVD (Den Haag, 1979-1980)

Captain Coke (Amsterdam, 1977-1980)
The Cavia’s (Utrecht, 1980-1981)
Censuur (Groningen, 1980)
Chaos (Castricum, 1980)
Cheap ’n’ Nasty (Leiden, 1980-1982)
The Chops (Groningen, 1980-1982)
City Squad (Amsterdam, 1979-1980)
The Clits (Utrecht, 1979-1981)
Cloaca (Castricum, 1980)
Coïtus Inc. (Utrecht, 1978-1992)
Cold War Embryo’s (Utrecht, 1981-1982)
Crack Regiment (Almelo, 1982-1987)
C.K.N. aka Creatieve Kippenaaiers (Alkmaar, 1982-1992)
Crisis (Stadskanaal, 1976-1977)
De Cylinders (Amsterdam, 1977-1984)

Daddy’s Heart Attack (Den Haag, 1978)
Dance Macabre (Amsterdam, 1982-1983)
Dangerous Pyama’s (Utrecht, 1980-1983)
D-Control (Goes, 1981-1983)
Debiele Eenheid (Rotterdam, 1980-1989)
Defect (Rotterdam, 1982-1983)
Dehumanization (Goes, 1981-1985)
Deluxe Green (Hoogezand, 1979-1989)
Desert Regime (Amsterdam, 1980-1981)
Dildo’s (Amsterdam, 1978)
Dirty Rats (Rotterdam, 1979)
Disorder (IJsselstein, 1980-1981)
Disturbers (Amersfoort, 1980)
The Divorce (Amsterdam, 1978-1981)
Dolbies (Rotterdam, 1980)
Door Mekaar (Amsterdam, 1978-1981)
The Duds (Utrecht, 1978-1980)
The Dummies (Leiden, 1978-1980)
Dustbin (Rotterdam, 1978)

Echte Boter GVD (Hilversum, 1982-1986)
The Encyklieks (Groningen, 1980-1981)
The End (Schiedam, 1977)
Endlösung (Rotterdam, 1981-1983)
End Result (Zwolle, 1981-1982)
Energy Void (Hardenberg, 1981-1983)
Eton Crop (Kudelstaart, 1979-1992)
The Ex (Wormer, 1979-now)
Executed By Accident (Schiedam, 1979-1980)
Exeem (Zaandam, 1980)
Explosive Negatives (Maarssen, 1981)

Fades (Voorschoten, 1979)
Fang (Arnhem, 1982-1984)
The Filth (Amsterdam, 1977-1979)
Flashing White Boots (Rotterdam, 1978-1980)
The Flyin’ Spiderz (Eindhoven, 1975-1979)
Formaline K (Tilburg/Rotterdam, 1980-1984)
The Frigid Prams (Breukelen, 1981)
Frites Modern (Amsterdam, 1982-1986)
The Fuck-Ups (Uithuizen, 1976-1979)
Funeral Directors (Amsterdam, 1979-1981)

The Game (Schiedam, 1977-1978)
The Gang (Den Haag, 1979-1980)
The Giantsz (Zaandam, 1980)
The Gillettes aka Heino & The Gillettes (Groningen, 1982-1983)
Glorious Death (Steenwijk, 1981-1983)
God (Zeist, 1981-1983)
The Gods (Zaandam, 1976-1979)
God’s Hangover (Leiden, 1979-1982)
God’s Heart Attack (Amsterdam, 1977-1978)
Gønørø (Arnhem, 1980-1981)
Götterflies (Amsterdam, 1980-1982)
De Groeten (Wormer, 1980-1981)
Grousing (Purmerend, 1979-1980)
Grrr (Wormer, 1982-1984)

Hangdogs (Wormer, 1981-1982)
The Hellhounds (Amsterdam, 1975)
Helmettes (Amsterdam, 1978-1979)
De Hema’s (Zaandam, 1979-1980)
Hendomatix (Groningen, 1980)
Hideous (Delft, 1977-1978)
Hi-Jinx (Utrecht, 1979-1982)
Hilversum 5 (Zaandam, 1980)
His Master’s Noise (?, 1980)
Hirozima Kidz (Arnhem, 1981-1983)
Hollands Glorie (Den Haag, 1981-1983)

Identicals (Ermelo, 1981)
Idijøtz (Steenwijk, 1982-1984)
Index (Wormer, 1982)
Indirekt (Hoorn, 1982-1987)
Infexion (Amsterdam, 1979-1980)
The Injectors (Groningen, 1977-1982)
Inside Nipples (Amsterdam, 1977-1980)
Ivy Green (Hazerswoude, 1975-1985)

J. Dobs Band (Rotterdam, 1981-1983)
Jetset (Groningen, 1979-1984)
Jezus And The Gospelfuckers (Castricum/Amsterdam, 1977-1983)

Kein Produkt (Groningen, 1980-1981)
Ketchup (Den Haag, 1979-1980)
KGB (Castricum, 1979-1980)
Kick Ass (Dieren, 1980-1981)
Knåx (Meppel, 1981-1983)
Kondoomz (Oudenbosch, 1980)
Kontakt Mikrofoon Orkest (Rotterdam, 1981)
Kotsbrokken (Almelo, 1982-1984)
Kotx (Rotterdam, 1978-1986)
Krash On Poland (Amsterdam, 1979-1980)
Kreche (Den Haag, 1979-1980)
Krikk (Egmond Binnen, 1980-1982)
Die Kripo’s (Arnhem, 1979-1982)
Kroepoeks (Rotterdam, 1981)
Krukkers (Rotterdam, 1980)
Kuffers (? , 1978)

La Neue Name (? , 1982-1983)
Lärm (Amersfoort, 1982-1988)
Last Few (Amsterdam, 1981-1984)
Last Warning (Amsterdam,1981-1982)
Lazy Bits (Amsterdam, 1979-1980)
The Lizards (Schinveld, 1978-1979)
Local Disturbance (Amsterdam, 1982–1984)
Local Negatives (Utrecht, 1981-1982)
Local Primitives (Utrecht, 1981)
Lol En De Ellendelingen (Velzen, 1982)
Long Haired Kojaks (Sassenheim, 1980-1981)
Lullabies (Utrecht, 1979-1981)
Lux-A-Flex (Helmond, 1981)

Malicious Damage (Heerenveen, 1980-1983)
Massagraf (Groningen, 1980-1985)
Masturbation Problems aka M.P.’s (Schiedam, 1978-1979)
Mecano Ltd (Amsterdam, 1979-1983)
Megafoons (Utrecht, 1980-1983)
The Mets (Delfzijl, 1979-1986)
Miami Beach Girls (Leiden, 1981-1984)
The Minister Presidents (Leiden, 1980-1981)
Miranda’s (Breda, 1978-1982)
Mizz (Eijgelshoven, 1979-1980)
Mollesters (Den Haag, 1978-1980)
Les Molotovs (Castricum/Limmen, 1982)
Monroe (Vlissingen, 1976-1979)
Mornington Crescent (Amsterdam, 1980-1984)
Mortal Remains (Leeuwarden, 1982)
Mort Subite(Maastricht, 1979-1980)
Motorboat (Amsterdam, 1978-1979)
Munk The Punk & His Flying Testicles (Leiden, 1977-1982)
Murder Inc. (Leeuwarden, 1979-1981)
Murder Inc. II (Leeuwarden/Heerenveen, 1982-1983)

Napalm (Den Haag, 1979-1980)
Natives (Haarlem, 1981)
Naughties (Rotterdam, 1979)
Neo Pogos (Rotterdam, 1981)
Neo Punkz (Haarlem, 1979-1981)
Neo-Verzet (Workum, 1981-1983)
Neuroot (Arnhem, 1980-1988)
Niet Reëel Aanbod aka NRA (Den Haag, 1981-1982)
The Nitwitz (Amsterdam, 1979-1982)
The Nixe (Utrecht, 1979-1981)
The Nixons (Zaandam, 1980-1982)
N.L. Corruption (Krimpen Aan De IJssel, 1982)
N.O.A.T.H. aka Niet Om Aan Te Horen (Rotterdam, 1981)
No Godz (Opheusden, 1982-1983)
No Hope (Maastricht, 1980)
No Lull (Alkmaar, 1981)
No, Prove! (Rotterdam, 1981)
No-Song Kutkotz (Groningen, 1981-1983)
Noxious (Utrecht, 1980-1981)
The Nucks (Arnhem, 1979-1980)
Nul-50 (Groningen, 1980-1981)
Null A (Amsterdam, 1979-1983)
Nurfus Pigs (Arnhem, 1982)
N.V. Le Anderen (Wormer, 1981-1986)

Obsessions (Hoorn, 1979-1980)
Odds (Hardenberg, 1982)
Onder Geniepig (Rotterdam, 1981-1982)
Outlawz (Amsterdam, 1912-1983)
Oxid (Alkmaar, 1980-1981)

Pandemonium (Venlo, 1981-1985)
Panic (Amsterdam, 1977-1979)
Paul Tornado (Enschede, 1977-1980)
PCX aka Persecution Complex (Amsterdam, 1979-1980)
Peasants (Amsterdam, 1982)
The Peasants (Den Haag, 1978)
Pedopop80 (Heerenveen, 1980)
Perfect Grandmothers (Sassenheim, 1980)
Pietje’s Punk Band (Egmond Binnen, 1977-1979)
Pin Baskets (Leeuwarden, 1982-1983)
Pink Plastic & Panties (Eindhoven, 1979-1982)
Pin-Offs (Utrecht, 1980-1981)
Piss Offs (Groningen, 1980-1981)
Pistache BV (Woerden, 1981-1983)
Pitfall (Wijk Bij Duurstede, 1980-1981)
Pléémobielz (Bruinisse, 1980-1982)
Pleeboy (Krimpen Aan De IJssel, 1980-1981)
Pogostyx (Groningen, 1981-1982)
Popgroep KUT (Enschede, 1977-1978)
Prairie Whore (Den Haag, 1982)
Pregnant Popes (Breda, 1981)
Prime Ministers (Leiden, 1982-1983)
Princess Of Peace (Arnhem, 1979-1980)
The Prisonersz (Wormer, 1979-1980)
The Problems (Groningen, 1980-1981)
The Protectors (Stadskanaal, 1978-1979)
P.U.S. aka Punk Uit Stadskanaal (1980-1982)
PVC (Delft, 1978)
Pubix (Haarlem, 1981)
Public Animals (Meppel, 1979-1980)
Puinhoop aka Puinhoop G.Z.U. aka Rhinoceros (Groningen, 1982-1984)
The Puke (Amersfoort/Woudenberg, 1981-1982)
P.U.S. aka Punk Uit Stadskanaal (Stadskanaal, 1981-1982)
PZ Boys (Haarlem, 1979-1980)

Rabies (Leiden, 1980-1981)
Rabies (IJsselstein, 1980-1983)
Rabies Vaccinated (Arnhem, 1982-1983)
Rags (Groningen, 1979-1981)
Railbirds (Rotterdam, 1978-1979)
Rakketax (Utrecht, 1980-1982)
Rapers (Utrecht, 1980-1981)
The Ratsz (Zaandam, 1980-1981)
Razende Roeland And The Rolstoel Racers (Nieuwegein, 1982-1991)
Razorblades (Arnhem, 1978-1979)
Red Hulk BV (Rotterdam, 1980)
Red Orchestra (Wormer, 1982)
Red Riot (Hilversum/Bussum, 1981-1982)
Removers (Amsterdam, 1981)
La Résistance (Zwolle, 1982-1983)
Revo (Rotterdam, 1979-1980)
Riot (Zaandam, 1980-1983)
RIP (Arnhem, 1982-1984)
R.I.P. (Zaandam/Amsterdam, 1980)
R.I.P. (Zwolle, 1982-1983)
Rode Wig (Rotterdam, 1979-1980)
Roeg Toeg (Groningen, 1980-1982)
Rondos (Rotterdam, 1978-1980)
Rotjoch (Hilversum, 1980-1981)
Røtzøløs (Groningen, 1979-1980)
The Rousers (Broek Op Langedijk, 1978-1981)
Rufters B.V. (Middelburg, 1980-1982)
Run Mascara (Voorschoten, 1978-1979)

S5 aka Stability 5 (Eijgelshoven, 1980-1982)
Scabs (Amsterdam, 1979-1980)
Scoundrels (Zundert, 1982-1990)
The Scrunch (Drachten/Leeuwarden, 1980-1983)
Seditionaries (Sittard, 1980)
Sesamzaad (Zutphen, 1982-1984)
The Sextons (Achterveld/Amersfoort, 1980)
Shampookillers (Assen, 1981)
Shith (Spierdijk, 1979-1985)
Short Circuit (Leiden, 1979-1980)
Silent Warning (Castricum, 1980)
Sing Sing Sing Alongs (Groningen, 1980)
Slaughterhouse 5 (Rotterdam, 1979-1981)
Slough Of Despound (Hardenberg, 1982)
Smexsmec (Alkmaar, 1982)
The Snifters (Amsterdam, 1978)
Snipers (Castricum, 1979-1980)
Society Killers (Groningen, 1980)
The Softies (Amsterdam, 1977-1982)
Sop (Woerden, 1981)
De Sovjets (Rotterdam, 1979-1980)
Speedtwins (Arnhem, 1977-1983)
Sperma (Enschede/Almelo, 1978-1979)
The Spertie’s (Alkmaar, 1981)
The Spiderz (Eindhoven, 1979-1981)
The Spivz (Apeldoorn, 1980)
Split (Egmond Binnen, ?)
Splashing Toys (Breda, 1981)
Splatch (Arnhem, 1980-1982)
Splijtstof (Goes, 1980)
Spoiled Sperm (Harkema, 1977-1983)
The Spoilers (Eijgelshoven, 1978-1981)
Spuds (Zaandam, 1980-1982)
The Squats (Nijmegen, 1979-1982)
Squelettes (Amsterdam, 1981-1982)
Squits (Haarlem, 1980-1983)
Stadzguerilla (Groningen, 1980)
Stanx (Steenwijk, 1981-1986)
The Storch (Amsterdam, 1979)
De Straks aka V.H. De Straks (Delft, 1980-1982)
The Studs (Amsterdam, 1979-1981)
Sturm Und Drang (Zoetermeer, 1980-1997)
Suburbans (Rotterdam, 1979-1981)
Subway (Groningen, 1976-1983)
Survival Squad (Hilversum, 1982)
Supporting Act (Aalsmeer, 1980-1981)
Suspense (Haarlem, 1981)
Suzannes (Enschede, 1977-1978)
Svätsox (Zaandam, 1980-1985)
Sweethearts (Schiedam, 1978)
Systematic Death (Leeuwarden, 1982)

Tändstickorshocks (Rotterdam, 1979-1980)
The Tapes (Hoorn, 1978-1982)
TBC (? , 1979-1980)
Tedje En De Flikkers (Nijmegen, 1978-1980)
Texel Punx (Texel, 1980-1981)
Tits (Amsterdam,1978)
The Toilets aka The Toylets (Sneek, 1978-1982)
The Toiletz (Rotterdam, 1978-1979)
Tomahawks (Zwolle, 1981-1982)
Ton van der Meer (Den Haag, 1978-1983)
Total Chaoz (Achterveld/Amersfoort, 1981-1982)
Tox Modell (Amsterdam, 1979-1983)
The Trashbagz (Soest, 1982)
The Treat (Den Haag, 1976-1986)
Tröckener Kecks (Amsterdam, 1980-1985)
T-Shirts (Leeuwarden, ?)
Two Two 79 (Groningen, 1979-1982)

The Umbrella Boys (Sneek, 1980)
The Unemployed (Arnhem, 1980-1982)
Utang (Nijmegen, 1979-1980)

Vacuüm (Groningen, 1981-1985)
Van Vollenhove And His Royalties (Amsterdam, 1981)
V.D. Patients (Amsterdam, 1977-1979)
Venco aka Venco Star Class Punk (Roosendaal, 1981-1991)
Vikings (Sint Jansklooster, 1982-1983)
Vissepunk (Rotterdam, 1977-1978)
Vomittrays (Groningen, 1979-1980)
Vopo’s (Zwolle, 1978-1983)
Voskhods (Eibergen, 1982)
The Vultures (Wapenveld, 1979-1982)

The Wallz (Groningen, 1980)
Wanda’s (Alkmaar, 1980-1989)
Waste (Oudenbosch, 1981-1983)
Waste Of Time (Schiedam, 1979-1980)
What’s My Name (Leiden, 1981)
Whizz Guy (Huizen, 1977-1981)
Why? (Maarssen/Nieuwegein, 1981)
Willibrordz (Heiloo, 1981-1984)
Willy Nilly (Rotterdam, 1978-1980)
W.O. III (Steenwijk, 1982)
Wogs (Utrecht, 1979)
Workmates (Amsterdam, 1978-1981)
World War Rockers (Haarlem, 1979-1985)

Yollow Swollows (Deurne, 1981)

Zaadstengels (Woerden 1981)
Ze Pigx (Castricum, 1981-1983)
Zero Zero (Utrecht, 1979-1981)
Zeroes (Nijmegen, 1978-1980)
The Zips (Stadskanaal, 1979-1981)
Zizzle Zit & The Electric Chairs (Groningen, 1981)
Zmiv (Meppel, 1979-1984)
Zowiso (Wormer, 1981-1986)
Zweetkutten (Alkmaar, 1981-1983)
Zwembaden (Wormer, 1982-1984)
Zwitsal Baby Warriors (? , 1980)
Zyklon-B (Vlissingen, 1980-1982)

Wil je met je band op de website, stuur dan onderstaande lijst naar mij. Maar kijk eerst of je band in aanmerking komt.

De band komt op de lijst als:
Er minimaal 1x is opgetreden en/of er een release (of op een verzamelaar) is uitgebracht.
Voorloper van een band met release en/of veel optredens. Als de bezetting anders is komt de band op de lijst. Als de bezetting hetzelfde blijft, wordt de band genoemd in de bio.

DE LIJST:
Mag in het Nederlands. Ik zal het vertalen in het Engels voor de bacteria.nl website.

Meaning Bandname:
Wie heeft het bedacht, waar komt het vandaan, wat is de eventuele betekenis.

Bio:
Een biografie van de band met onder andere wie, wanneer en waarom wordt de band opgericht en stopt de band.

Description:
Omschrijving van de muziekstijl.

Lineup:
Bezetting met jaartallen van komende en vertrekkende leden. Het liefste leden met voornaam en achternaam plus bijnaam. Alleen voornaam of eventueel enkel bijnaam is ook prima.

Other bands:
In welke andere bands spelen/speelden leden (whatever genre).

Discography:
Alles wat is opgenomen (ook niet uitgebrachte demo’s en verzamelaars e.d.) PLUS info over opnames (waar, wanneer en eventueel door wie gemaakt plus details over oplages, kleur vinyl etc.)

Ik kan van discogs.com de meeste officiele releases wel traceren.

Concerts:
Lijst van concerten die er zijn gedaan met locatie en datum (mag selectief zijn, wat je kunt herinneren). Als er geen lijst is, dan ga ik het van affiches/flyers en dergelijke afhalen.

Websites:
Alle websites waar muziek of info te vinden is.

Als het mogelijk is, stuur aub beeldmateriaal mee (promo/actie/live foto’s, affiches/flyers van optredens, aankondigingen…etc.).