De 3 Biggetjes (2003)
4 Fridges (Boxmeer, 2000-2007)
4 Radicals (Ede, 2002-2005)
5 Year Plan (2003-2004)
The 5th Alliance (2007-2009)
The 5th Plane (IJsselstein, 2001)
7Hates6 (Winterswijk, 2003-2006)
30 Seconds Remaining (2006)
37 Stabwoundz (2004-2006)
50 Caliber (2004-2005)
1000 Miles Ahead (Nijmegen, 2006)

Aalmoes (2003)
De Aanslag (Haarlem, 2008-2012)
A.A.R.S. aka Assholes Against Rotten Society (Leek, 2007-2008)
Abalone (2006-2007)
Abanded (2003-2004)
Abandon All Hope (2003-2004)
Above The Struggle (2002-2004)
Absent Minded (1998-2006)
Abusive Action (2004-2006)
The Accelerators (Rotterdam, 2003-2005)
Access Denied (2006)
According To You (2006-2009)
Achterdochtig (2006)
The Achterhoekse Adolescents (2007)
Acid (2006)
Acid Drop (2002-2005)
Act Forward (2006-2008)
Act Of Ignorance (2003-2004)
Action Heroes (Utrecht, 2001-2004)
Action In DC (2003-2009)
Add Renaline (Voorhout, 2001-2002)
Ad Fundum (Breda/Oosterhout 2003-2007)
ADHD (2004)
Adolf Butler (2008-2011)
Adrenachrome (2006-2007)
Aesthetic Malice (2010-2011)
AFG Heads (2005)
After Sunset (Doetinchem, 2004-2008)
After The Fire (2005)
After The Silence (Leerdam, 2000-2005)
Against Alcoholic Rhinos (2004)
Against All Laws (2009-2011)
Against Radio (2009)
Against Religion (2005)
Aglio (Den Haag, 2010-2013)
Aggro-Culture (2005)
Aggro Youth (Tilburg, 2007)
Agonysm (Amsterdam, 2007)
Aish Tamid (Rotterdam, 2009-2010)
Alaskavriezer (2002-2003)
Das Aldi Combo (2006)
Alibi (2004-2005)
Alizarin (2006)
All Against All (2005)
Allegorie (Kerkrade, 2010)
Alles (Groesbeek, 2008)
All For Nothing (Rotterdam, 2004-2006)
All Heads Rise (2006-2012)
All In The Game (2005-2008)
All Lies (2002-2005)
All Odds Against Me (Harlingen, 2003-2006)
All Out Effort (2006-2007)
All Seemed Lost (2010-2011)
All Tensed Up (Hilversum, 2000-2002)
All Under Age (Uithoorn, 2000-2006)
The Almighty Kingpin (2002)
The Alpenkreuzers (Hengelo, 2005-2009)
Amber Fades (2007)
Ambicious (2002)
Among The Living (Zwolle, 2001-2005)
AMS Mofos (2008-2010)
The Ancient Novelties (2003-2004)
And So It Ends (2008-2009)
…And The Gods Made Coffee aka ATGMC (Groningen, 2010-2019)
Anemic (Wassenaar/Voorschoten, 2003-2004)
Angel In The Box (2006-2008)
Anger Rises (2004-2005)
Angry Old Wankers (2009-2015)
Angry Thoughts (2007)
Animosity (Hengelo, 2004-2008)
The Anomalys (Amsterdam, 2007-now)
Anthony Raphael (Groningen, 2008-2011)
Anti-Climax (2009-2010)
De Anties (2003)
Anti-Gone (2001-2003)
Antillectual (Nijmegen, 2005-now)
Anti-Peristaltische Beweging (2006)
Anti-Soma (2000-2001)
Anti-Transpirant (Emmeloord, 2007)
The Anti Youth (Hengelo/Haaksbergen, 2007)
Anvery (Eindhoven, 2009-2012)
Anything (2010-2011)
Apart (Wormer, 2005-2008)
Apesjit (2000-2011)
Apneu (2010)
Appendix (Bergen Op Zoom, 2003-2011)
APPN (2009-2010)
Arcane Drama (2006)
The Architect (Groningen, 2005-2007)
Area 52 (Huissen, 2001-2003)
A.R.G.H. (2004-2005)
The Arrangement (Nijmegen, 2009-2010)
Artikel 2 (Hellevoetssluis, 2003)
As Beating Heart Fades (2008)
As Enemies Arise (2008-2011)
A.S.H. (Alkmaar, 2008-2011)
Ashen (Den Helder, 2005-2007)
Ask For Bob (Haarlem, 2002-2006)
As Long As It Burns (2007)
Assassinos Locos (Alphen Aan De Rijn, 2003-2005)
Ass If (2002-2005)
As The Curtain Falls (2005-2007)
The Astonishing (Amsterdam/Utrecht, 2002)
Asunder (2005)
At A Glance (2004-2007)
At No Bikini Beach (Rotterdam/Schiedam, 2002)
Atomic Foot (Rotterdam, 2000)
The Attempt (2004-2005)
At The Close Of Every Day (2002-2004)
Attrition (Rotterdam, 2000-2001)
Autorace (2009)
Aversion (Heerenveen, 2000-2005)
Avery (Eindhoven, 2007)
Avoid Society (2004-2005)
Awaited Seasons (Tilburg, 2005-2006)
Ayatollahs Of Rock N Rolla (Den Haag, 2005)
Ayla (2006-2008)

Bacchus (Leerdam, 2005-2006)
The Backdoor Reapers (Almere, 2010)
The Backdoor Virgins (Amsterdam/Utrecht, 2010-2012)
Backfire! (Maastricht, 2002-2006)
Backlash (2003-2014)
Backstabs (Dronten, 2004-2005)
Bad Hair Day (Den Helder, 2004)
Badger (Eindhoven, 2004-2005)
Badlands (Den Bosch, 2003-2014)
Badly Preserved (Vlissingen, 2003-2007)
Bafslak (2004)
Baggabownz (2003-2011)
Bagger United (Limburg, 2001-2010)
Bakfietsboys (Den Haag/Amsterdam, 2004-2008)
Balthazar (2005-2007)
Banner Of Thugs (Sittard, 2002-2005)
Barata (2004)
Bareheaded (2003-2005)
Barfight (2005-2006)
Barley Wine (Coevorden, 2006-2010)
Barnhouse (2006)
The Barnhouse Effect (2001-2006)
Barry & De Puddingbroodjes (2009)
Bastard Sons Of El Duce (2009)
Bates Motel (Arnhem, 2008-2011)
Battering Ram (2003-2005)
BBK aka Bartho Braat Kommando (Bennekom, 2002-2005)
Beastie Jerks (2004-2005)
Beavers (2006)
Beer For Breakfast (Amsterdam, 2001-2002)
Beermace (2008-2011)
Beerstain (Heerenveen, 2001-2004)
Beertray (2009)
Bef 16 (2007)
Befcoe (2008)
Believeisadoubt (Friesland, 2003-2009)
De Bende (Amsterdam, 2010-2014)
Bendover (Groenlo, 2006)
Berlusconi (Utrecht, 2010)
Better Left Buried (Utrecht, 2009-2011)
Better Off (2006)
Beuk Maar Raak (2004)
BGR (2003)
Bier (2003-2006)
Bier Geklier (2009)
Bigns (2004-2207)
Bijdehand (Breda, 2008-2009)
Birds Of A Feather (Den Haag, 2005-2010)
Birthmary (2003)
The Bitch In The Van (2010-2011)
Black Cloud Halo (Rotterdam, 2004-2007)
The Blackest Grey (2007-2010)
Black Rodeo (Klazienaveen, 2004-2006)
Black Sun Empire (2003-2010)
Blame Coca Cola (Breda, 2007-2011)
Blank Shot (2004-2006)
Blankshot (2005-2007)
Blast-O-Matic (Meppel, 2005-2007)
Blend (2004-2006)
Blender (Voorhout, 2002-2006)
Blind (Breda, 2004)
Blinded By Trust (2007-2008)
Blind Sight (2006-2009)
Blindtrash (Brabant, 2007)
Bloedkop (Delft, 2007-2011)
Bloid (2007)
Blok 1A (Rotterdam, 2002-2004)
Blood I Bleed (Leeuwarden, 2002-2013)
Bloodlust (Zwolle)
Blood Red (2004)
Bloodtrial (Heerlen, 2006-2011)
Bluefish (Dordrecht, 2007-2009)
Bobby Kingsize (Utrecht, 2004-2009)
Bobby Sixkiller (2004)
Body Shot (2009-2010)
Boelly & De Belhamels (Steenwijk, 2003-2007)
Boerenkool Meej Worst (Tilburg, 2008-2009)
Bogus (Hilversum, 2002)
Boneless (Deventer/Gorssel, 2000-2003)
B.O.N.E.R. (Zevenbergen, 2003-2004)
The Bonking Sheeps (2002)
Boob Stew (Makkum/Heerenveen, 2008)
Boost (2002)
Bootknife (Joure/Eindhoven, 2003-2005)
Bootstomp (Breda, 2006-2010)
Born From Pain (Heerlen, 1997-2005)
Born Loco (2003-2009)
Born Suspicious (Hoogeveen, 2002-2005)
Bosdog (2005)
Bouncing Betty’s (2004-2006)
Bound In Blood (Boskoop, 2002-2005)
Bra (2007)
Brainshake (2002-2003)
Brains No More (2003-2008)
Brandnewday (Leeuwarden, 2004-2007)
Brand’n Opstand (2005-2006)
Bratpack (Nijmegen, 2006-2011)
Bravado (Alkmaar, 2010-2011)
Break My Fall (2003)
Brennivin (2006)
Bricktop (2004-2005)
Bring On The Bloodshed (2009-2016)
Brito (Groningen, 2006-2014)
Broken Circle (2003-2005)
Broken Dentures (2010-2011)
Broken Vow (Weert, 2008)
Bronson (2010)
Bronson Death Wish (2004-2005)
Brothers From Different Mothers (Gouda/Reeuwijk, 2002-2003)
The Bruiseheads (Tilburg, 2008-2013)
B.S.E. (Dordrecht, 2005-2008)
B-Sharps (Vlaardingen, 2005-2006)
Buiten Gebruik (Amsterdam, 2010-2015)
Buldozer (Amsterdam, 2008)
Bulldozer Breed (2006-2009)
Bullpen (Den Bosch, 2001-2004)
Bullshit Science (Groningen, 2001-2004)
Bungles (Krimpen Aan De IJssel, 2005-2006)
Bunnies On Strike (Amsterdam, 2002-2004)
Bunny Bonanzas (2010)
Bunny Hop (Den Bosch, 2005)
Burial (2003-2006)
The Burka Barbies (Den Haag, 2007-2010)
Burned For Nothing (2004-2005)
Burning Bottle Of Milk (2002)
Burnout (Sittard, 2008-2009)
The Butcher (Eindhoven, 2008-2009)
Butler (Rotterdam, 2005-2007)
Buttscratcher 2000 (Roosendaal, 2000)
BZA aka Band Zonder Andy (2005)
BZB (Volkel/Uden, 2007-2010)

Caffeine Shot (Hoorn, 2002-2007)
Caged (2002)
Calldeadheroes (Rotterdam, 2007-2008)
Calloused (2008)
Cameron (2006)
Camp (Den Helde, 2003)
Cancelled (2003-2006)
Canestorto (Tilburg, 2006-2010)
Caneyescrew  (Rotterdam, 2006)
Capacocha (2008-2010)
Captain Stubing (2003)
Captain Your Ship Is Sinking (Hengelo, 2007-2012)
The Caramels (Rotterdam, 2002-2004)
Carceri (2004-2005)
Carp (2004-2005)
Carrera (Utrecht, 2003-2010)
Cash Corpse (Rotterdam, 2010-2011)
Cathadle (2003)
Cathode (Rijssen, 2003-2009)
Cenobites (Nijmegen, 2002002-2003)
The Centerfolds (Rotterdam, 2003-2006)
Cereal Killers (Hellevoetssluis, 2004-2007)
Cervix (Nijmegen, 2007-2009)
A Change Of Plan (2006-2007)
Chaos Engine (Groningen, 2000-2001)
Chapter January (2009)
Cheap Thrills (Haarlem, 2005-2006)
Cheating Death (Emmen, 2007-2011)
Checkmate (2003-2012)
Cheese Cake (Den Haag, 2002)
Cheesy Victims (2002-2003)
Cheezus (Heemskerk, 2002-2003)
The Cherrybombs (2004)
Chikara (2003)
Childsplay (Kampen, 2005-2006)
Chillfactor (Vlaardingen, 2003-2010)
Chopstick Original (Hengelo, 2004-2006)
Chopstick Revolution (Eindhoven, 2005-2008)
Citizens Patrol (Limburg, 2006-2016)
City Riot (Apeldoorn, 2004-2007)
Civil Terror (2006-2008)
Civil War (2005-2006)
Classless (2008)
Clayborn (Amsterdam, 2005-2007)
Cleveland Steamer (Zwolle, 2009-2011)
Cloaca (2006)
Close Combat (2004-2005)
Close Second (2004-2006)
Close The Lines (2006)
Clubber Lang (2009)
Clueless (Enschede, 2004-2008)
Cobra Carnival (2006)
Cockshot (Sneek, 2004-2007)
Code Blue (Nijmegen, 2004)
Code Red (2004)
Coffin Kids (Roosendaal, 2002-2005)
Coglioni Di Coniglio (Groningen, 2003-2004)
The Colorado Silver (2005-2006)
Coloured Rizotto (2006-2007)
Colt Impact (2009)
Commander Keens (2006)
Confidence In Chaos (Den Bosch, 2007-2009)
Confrontation 8 (2004)
Constrastruct (Zwolle, 2002-2003)
Contagious (2003)
Containercrusties From Hell (Utrecht, 2000-2003)
Contrast Road (2005)
Convert (Eindhoven, 2005-2006)
Convicted Truth (Bladel/Kempen, 2005-2006)
Cooper (Den Haag, 2003-2007)
Cornered (Leeuwarden, 2010-2014)
The Corrosives (Hoeksewaard, 2002-2005)
Copacacha (2007-2008)
Counterclockwise (Ridderkerk, 2005)
Cover Sparrer (2006-2007)
CPR (Rotterdam, 2000)
CQD (2006-2009)
Cracks In The Wall (Tilburg, 2006-2010)
The Cravers (Nijmegen, 2003-2006)
Crawfish (2010)
The Creetins (Hollandscheveld, 2004-2007)
Crewcut (2004)
The Crooks (2006-2011)
Crucial Change (2006)
Cruel Intentions (Utrecht, 2009)
Crunch 24-7 (Haarlem, 2005)
Crustenunie (Leiden, 2010-now)
Crystal Clear (2001-2006)
C.S.I. aka Collective Self-Interest (Groningen, 2005-2007)
Ctrl-C (Dordrecht, 2006)
Cult Elliflex (2009-2010)
Curfew (2009)
Cut Here (Leiden, 2008-2012)
Cyanid (2002)

D.A.A.N. aka De Altijd Aparte Nederlander (Leeuwarden, 2006-2007)
De Dadels (Wageningen)
Daily Fire (Katwijk, 2001-2004)
Dainty Defiance (2002-2007)
Damn Noisy Kids (Nijmegen, 2006-2010)
Danones (Emmen, 2005-2008)
The Darkest Red (Waalwijk, 2006-2013)
Dark Intentions (Breda, 2003-2008)
Darkwaterscam (Groningen/Hoogeveen, 2004-2005)
Darwin (2000-2004)
David Brown & The Hotspurs (Vorstenbosch, 2002-2004)
Dawn Of Awakening (2002-2003)
Dawn Of Mankind (Eindhoven, 2003-2008)
Daybreak (2002)
Daybreak Thin Air (2005-2006)
Days Of Decay (Leeuwarden, 2005-2008)
Dead By Dawn (Rotterdam, 2004-2007)
Dead Once More (2006)
The Dead Scene Stars (2003-2004)
Deadsociety (2002-2004)
Dead Stiff (2009-2011)
Dead Unity (2007-2010)
Deadweight (Utrecht, 2000-2010)
Dead Weights (Utrecht, 2007-2010)
The Deaf (Den Haag, 2009-2015)
Deaf Oxxel (2003-2004)
Death By Monkeys (2005)
Death Pact (2004-2006)
Death X Champs (Leeuwarden, 2003-2004)
Decade (Heerlen, 2002-2003)
Deckard (2007)
D-Compose (2006-2007)
D-Construxie (2006)
DDT AKA Dolf Dirkzwager Trio (1997-2006)
Debris Of Prosperity (2005)
Decade (Landgraaf 2002-2003)
The Decoratives (2003)
Decoy (Drachten, 2003)
Defeat (2003)
Defeat Lies Ahead (Rotterdam, 2009)
Defekt (Zeeland, 2003-2004)
Del-Toros (Alkmaar, 2008-2011)
Degradation (2002)
Degression (Ede, 2002)
Delychees (Breda, 2003-2005)
Demia (2006-2008)
Demolition 4 (Rotterdam/Vlaardingen, 2002-2003)
DeNiro (2004)
Deo Volente (Texel, 2006)
Department Of Defense (Hellevoetssluis, 2006)
Dependent (Veldhoven, 2001-2005)
Deportation (Amsterdam, 2009-2011)
The Depraved (2003-2004)
Des Peration (Landgraaf, 2004-2005)
Descent To Hell (Groningen, 2005-2010)
Desperate Cries (Amsterdam, 2005-2008)
Destroi! (Groningen, 2003-2008)
Detesters (2005)
Dethol (Zwijndrecht, 2003)
Detonation (2002-2011)
Detox (Rotterdam, 2004-2008)
Devil’s Eye (2006)
Devoted To Hate (2004-2005)
Dewolff (2009-2016)
DHF (2005-2007)
Diagnose ’87 (2006)
Diagnosis aka Diagnosis: Murder (Den Helder, 2002-2004)
Dickie En De Subtielloos (Gorinchem, 2006-now)
Dictatura Systema (Utrecht/Amsterdam, 2010-2012)
Die Die Die! (Tilburg, 2007)
Die Without A Struggle (Gouda, 2003-2005)
Different But The Same (2004-2005)
Dinite (2002-2003)
Dinnertime (2003-2004)
Dipshit (Leeuwarden, 2005)
Dipsomania (Leeuwarden, 2005-2007)
The Dirks (2004)
Dirty Bastards (Tilburg, 2005-2010)
Dirty Chocolate Pants (Alkmaar, 2007-2009)
Dirty Details (Breda, 2007)
Dirty East Godverdomme (Hoogeveen, 2010-2017)
Dirty Mark And The Silvester Madmen (2007-2008)
Disbehave (Zeist, 2006-2010)
Disgusted (2002-2005)
Discharger (Amersfoort, 2004-2008)
Discipline (Eindhoven, 2001-2008)
Discourse Avenue (2007-2008)
Disintegrate (Leeuwarden, 2008-2010)
Disko Moustache (2007)
Dislekd (2002)
Dislect (2005)
Dislocated (Wageningen, 2003-2007)
Dislocated Beard (Groningen, 2005)
Disloyal (2007-2008)
Disme (Amersfoort, 2001-2005)
Displayed (Breda, 2004-2007)
Diströy (Alkmaar, 2001-2002)
D.I.T. (Hilversum, 2003)
Dit Bestand (Aalten, 2003-2006)
Divulge (2005-2007)
DJ18 (Budel, 2003-2005)
DNA (2003)
D.O.D. (2002-2007)
Dodewaard (Utrecht, 2002-2004)
The Dog-Ends (2009)
The Doldrums (2007-2008)
Dolores (Utrecht, 2005)
Dominator (Delft/Rotterdam/Den Haag, 2003-2012)
Don’t Mention The War (Hilversum,  2007-2010)
De Dood (Rotterdam, 2006-2015)
The Dorktones (2006)
Downcast (2006)
Downfall (2002)
Downslide (2004-2005)
Down To Earth (2003-2010)
Dowzer (Roosendaal, 2008-2012)
Drachel (Hoogeveen/Enscede/Leeuwarden, 1996-2006)
Drain Life (Rotterdam, 2005-2009)
Dreadgiveaways (2008)
Dr. Phil Needs Hekp (2008)
The Drive By Vendettas (Leiden, 2004-2014)
Drop-Out (2002-2004)
Drugsmokkel (Gouda, 2004-2009)
De Druipers (Rotterdam, 2007-2008)
Drunktank (Den Haag, 2003-2004)
DSHC (2009)
Ducktape (Groningen, 2001-2004)
Dudes Of Hazzard (2005-2008)
Dufus (2004-2005)
Duh Unromantiks (Haarlem, 2006-2007)
Duitse Herder (Leiden, 2000-2002)
Dukes Of Destruction (Beetsterzwaag, 2004-2005)
Dukes Of Violence (Eindhoven, 2004-2007)
Dumpweed (2001-2004)
Het Duo (Den Helder, 2005)
Dutch Piledriver (2009)
D-Vibe Raiders (2006)
Dwaas (2003)
Dweeb (2003)
Dysfuntional Kid (Landgraaf, 2004-2011)

E110 (Dordrecht, 2004-2007)
Ekolutie (Warmond, 2007-2008)
Elle Bandita (Maassluis, 2005-2009)
El Sjorro (Gouda/Boskoop, 2002-2004)
Embodied (2003)
E.M.E. (2005)
Emotional Elvis (Eindhoven, 2005-2006)
End Of April (2004)
Enemy Ground (Gemert, 2001-2011)
Enemy Inside (2003)
Engell & Daniel (2006)
Enjoy The Silence (Oldenzaal, 2002-2004)
De Enorme Vleeshaken (Zutphen, 2005-2009)
Eoverload (Utrecht, 2005-2012)
Epiphany (Maastricht, 2000-2006)
Estate Drama (Bergum, 2004-2010)
Eternal Blackout (2007-2009)
E.T. Explore Me (Haarlem, 2005-now)
Eva Braun (2008-2009)
Evil Breath (2006)
Evils (2006-2007)
Ex-Asperation (Heerlen, 2004)
Except Defeat (Hengelo, 2004)
The Excessum (2003-2007)
Exhaustion (Hilversum, 2003-2007)
The Exposition (2006-2007)
Eye Of Judgement (2005-2009)
Eyepatch (2006-2009)

Facegrind (Sevenum, 2000-2003)
Face The Truth (2002)
Face Tomorrow (Rotterdam, 2001-2011)
Facewreck (Delft, 2003-2007)
The Facials (2005)
The Failures (Aalten, 2003-2006)
Fairfight (Utrecht, 2000-2004)
Faith Ends Here (Rotterdam, 2009-2016)
Faked Grove (2002-2003)
Fall Of Man (Arnhem, 2004-2008)
Fallen Idiots (2010-2014)
False Cause (Gouda, 2003-2005)
Fameless (2002-2003)
Fan (Lierop, 2001-2004)
Fan Batsum (Hallum, 2006-2014)
Far (Gorinchem, 2005)
Far From Cool (Delft, 2005-2006)
Far From Down (Eindhoven, 2006-2008)
Far From Passive (2008-2010)
The Fart Farmers (2003-2006)
The Farts (Coevorden, 2007-2013)
Fat Boy Squad (Zeist, 2005-2006)
Fatal Distraction (Eindhoven, 2010-2012)
Fate Comes Along (2007-2008)
Fatsh (2006-2009)
De Fatwas (Amsterdam, 2003-2014)
Fatzig (2006-2007)
Fckn’ Bstrds (2005-2007)
F.E.D. (Mijdrecht, 2007)
Fed By Trash (2005-2008)
Feedback (2006)
Fehler (2009-2010)
Festina Lenté (2003-2006)
Fetch (Eindhoven, 2001-2003)
Fexet (Den Haag, 2008-2013)
F.F.E. (Groenlo, 2003-2005)
Fields On Fire (Brabant, 2005-2010)
The Fifth Alliance (Breda, 2006-2011)
Fifth Column (Leiden, 2004-2009)
Fight 121 (Rotterdam, 2000-2004)
Fight 202 (Rotterdam, 2003-2004)
Fight Another Day (Arnhem, 2003-2004)
Fight Fight Fight aka FFF (2005-2008)
Final Ground (2004)
Final Round (2008)
Final Solution (2003-2005)
Final Stand (Zwolle, 2007-2011)
Findel (2006-2007)
A Fire From Above (Rotterdam, 2006)
Fire It Up (Rotterdam, 2002)
Firestone (Amsterdam, 2009-2010)
Fist Of Fury (Hoekse Waard, 2005-2011)
Fivelastwords (2008)
Fivestarfloorshow (2004)
Five Years Later (Amersfoort, 2003-2005)
Flaming Substance (2006)
Flammable (2003)
The Flogmatics (Nijmegen/Groesbeek, 2010)
Flotz (Almere, 2010-2020)
Flux (Texel, 2004)
The Flying Sausages (Alkmaar, 2005-2009)
F.O.D. aka Fairly Odd Disaster (Zeeland, 2007-2013)
Foienoord (Rotterdam, 2003-2008)
Fools For Fortune (Winterwijk, 2005)
For A While (2003-2007)
For Blood And Vengeance (Amsterdam, 2009-2018)
Forced Memories (Zeeland, 2006-2007)
Forcefeed (Tilburg, 2001-2007)
Forest On Fire (Kampen, 2001-2007)
Forgettoforgive (2006-2010)
Forgive The Red Stars (Den Helder, 2005)
For Japan (Amsterdam, 2007-2010)
Formally Known Ass (Gouda, 2001-2005)
Formula Fiction (2010)
Fornax (Abbenbroek, 2002-2009)
For The Alliance (2001-2004)
For The Fame (Den Bosch, 2001-2006)
Four Minute Warning (2002-2005)
Foyler (Breda, 2004-2008)
Frankie And The Wonderboys (Tilburg, 2001-2011)
Frans Huxie (Dordrecht, 2006-2007)
Freaks (2005-2009)
The Freckles (Rotterdam, 2002-2006)
Friction (Veghel, 2002-2004)
Frightening Fiction (Nijmegen, 2007-2011)
From Here To Nowhere (Utrecht, 2005-2009)
Frontkick (2004)
F.U.B.A.R. (Volkel/Weert, 2003-2017)
Fuck Off And Die aka F.O.A.D. (2007)
Fuckin’ Pissed (Amsterdam, 2010-2018)
De Fuckups (Groningen, 2003-now)
Fulcrum (2005)
Full Of Hate (2004)
The Fumblers (Rotterdam, 2003-2005)
Fury 161 (Rotterdam, 2003-2009)
Futureidiot? (Kampen, 2005-2010)
Fuzzy Hairball (Hilversum, 2002-2003)

The Gablets (Assen, 2004)
Gaining Ground (Middelburg, 2002-2008)
Galbak (Alphen Aan De Rijn, 2002-2006)
Gandhi’s Revenge (Almere, 2004-2012)
Gas (Delft, 2009-2013)
Gascoigne (Hoogeveen/Zwolle, 2004-2006)
Gasoline Brothers (2004-2006)
Gazzoline (2003-2004)
GBO (Arnhem, 2006-2011)
Gegen Die Wand (Zwolle, 2005-2007)
Genital Warheads (2005-2007)
The Getaway (2007-2011)
Get Out (Oss, 2004-2010)
Gewapend Beton (Amsterdam, 2003-2011)
Generation Of Scars (Zuid Beveland, 2008)
Gezeik (Norg, 2006)
Ghiu (Leiden, 2004-2008)
Ghosts Of Babylon (Dordrecht, 2006-2007)
Gibberish (2002-2005)
Giesser Wildemannen (2002-2005)
Gilgamesh (Zwolle, 2003-2006)
Gingerpig (Breda, 2008-2012)
Girls Of Moon (2006)
Glorybound (2003)
Glow (2004)
Glubbe Lulluh (2003-2005)
Go Ape (Panningen, 1999-2005)
Godver (Leiden, 2008-2014)
Godverdomme (Nijmegen, 2006-2008)
De Goeien (Emmen, 2010)
Goodfeather (2003-2005)
The Goods (Eindhoven, 2007-2008)
Gora (2002)
Go! Revolution Go! (Groningen, 2004-2005)
Grasmoajer (Utrecht, 2000)
The Green Ballz Band (Amerongen, 2003-2005)
Green Street Hardcore (Den Bosch, 2007-2008)
Grey Days (Eindhoven, 2007-2011)
Greyline (Heerenveen, 2003-2010)
Grinding Halt (Groningen, 2002-2014)
Growing Cold (2006
Grumble (2006-2007)
Guaranteed A Lifetime (Oldenzaal, 2003-2005)
Guerilla Krdza (2010)
The Guevaras (2002)
Guilty (2004)
Gurg (Wijk Bij Duurstede, 2004-2008)
Gutless (Arnhem, 2008-2012)

H (Bennekom, 2006)
H.A.C. (2002-2003)
Haeckeflosse (Eindhoven, 2003-2004)
Hagridden (Utrecht, 2010-2012)
Hairy (Raalte, 2004-2007)
Hands Down Now (2003-2006)
The Hangouts (Amsterdam, 2007-2010)
Hangslot (Almere, 2010)
Happy Holidays (2009)
Hara Kiri Maxima (Amsterdam, 2004-2005)
Harbour 81 (Rotterdam, 2007-2012)
Hard Rain (Utrecht, 2010)
Hardsell (Eindhoven, 2001-2003)
The Hardship (Rotterdam, 2009)
Hard Voor Weinig (Leiden, 2009-now)
Haribo Macht Kinder Froh (2007-2012)
Harry (Haaksbergen, 2002-2006)
Hass Und Gewalt (Leiden, 2006-2009)
Havana Affair (2002-2004)
H.B.G. aka Holland Beton Groep (Alkmaar, 2005-2009)
Headshot (2007-2012)
Heartfelt (Tilburg, 2003-2007)
Heimlich Manoevre (2007-2008)
Hellfurycockpenis (2009)
The Helsinki Suicide (Groningen, 2003-2005)
Hemaroids (2002-2010)
Henceforth (Amsterdam, 2004-2008)
Heroes Parade (2007-2009)
Hideous Barbie (Rotterdam, 2004-2009)
Highschool Fever (Rotterdam/Dordrecht, 2005-2006)
Higher Side (2003-2004)
High Treason (2006-2007)
Hippo-Kriet (Amsterdam, 2005)
Historyfrombelow (2008)
Hoe Soo Dan? (Nijmegen, 2006-2007)
Holdback (Vriezenveen, 2005-2007)
Hooftpijn (Rotterdam, 2000-2006)
Hookmen (2005)
Horrendous (2007)
Hostile 32 (2002-2009)
Hot’n Steamy Monkey Love (2004)
How We Operate (2007)
The Hug (2003-2004)
Huh? aka Herrie Uit Holland (Amsterdam/Zaandam, 2003-2006)
Huig (Enkhuizen, 2003-2006)
Human Corrosion (Leeuwarden, 2009-2012)
Human Demise (2004-2013)
Humus (Alkmaar, 2002-2006)
The Hunger (Groningen, 2007-2011)
Hysteria (Utrecht, 2006-2010)

I Own You Nothing (2004-2007)
I-Pro2 (2001-2008)
I2B1 (2004-2005)
Icepick (2004-now)
The Icons (Den Haag, 2006-2011)
IFU-Radio (Zaltbommel, 2008-2009)
Ikara Colt (2002-2004)
Immer Tydelyk (Terneuzen, 2006)
I’m Still Standing (Groningen, 2000-2001)
In Blood We Trust (2006-2009)
In Limbo (Leeuwarden, 2001-2009)
In Stitches (2010)
Inborn Affection (2003)
Incarnate (2004-2010)
Indecent Crew (2004)
Innerlogic (2004)
Innosence (2004-2006)
Innoxious (Gouda/Haasdrecht, 2000-2002)
Instantmix (2003-2004)
Instil (Groningen, 2001-2007)
Insurgents (Assen, 2004-2005)
Intero (Nijmegen, 2005-2010)
Interrobang (2006-2007)
Intoxicated (2004-2009)
Intoxication (Leeuwarden, 2005-2010)
Iron Cage (Groningen, 2004-2008)
Isle Of Man (2004-2006)
The Isolated (Maastricht, 2001-2005)
It Takes Two (Goes, 2005-2007)

Jack Coffey (2003)
Jacky Heretic (2007-2011)
Janboel (2005-2007)
Jedidah (Alphen Aan De Rijn, 2006-2011)
Jeremy’s (2006-2008)
Jesus Climax (2004-2005)
Jetsetready (Groningen, 2002-2008)
Jizzkids (Rotterdam, 2006-2008)
J.J. And The Remembers (Assen, 2007-2008)
Jobcrusher (Zwolle, 2004-2007)
Joe Flow And The Poeps (2004-2006)
Joey And The Peters (Delft, 2007-2008)
John Coffey (2003-2016)
Johnny Cohen And The New Age Nazis (Den Haag, 2003-2004)
Johnny Jerkalot And The Masturbators (Vlaardingen, 2007-2008)
Joined Forces (Wageningen, 2003)
Joop (2006)
Jos En De Tosti’s (Arnhem, 2010-2013)
Juicy Zooters (Rotterdam, 2004-2008)
Jujani (2005)
July Knives (Bergen, 2004-2007)
June In December (Assen, 2007-2010)
Just About Done (Aalten, 2006-2011)
Just Us (Apeldoorn, 2001-2003)
The Jux Junction (Venlo, 2002-2005)
Jynx (2003-2009)

Karel Anker & De Joden (Amsterdam, 2009-2018)
KADT aka Krijg Allemaal De Tering (2006)
Kamikaze (Utrecht, 2004-2006)
Karaktermoord (Utrecht, 2007-2010)
Karaoke Allstars (Eindhoven, 2004-2009)
De Kebabchappers (Amsterdam, 2007-2008)
Kelvinators (Alkmaar, 2004-2006)
Kempes (Groningen, 2000-2003)
Kensington Arms (Leeuwarden, 2007-2012)
The Ketchup Brigade (Maastricht, 2005)
Kezus Krijst (Rotterdam, 2003-2009)
KHHK aka KontHaarHaneKam (Goes, 2001-2004)
The Kickers (Groningen, 2003-2010)
The Kickstarts (2004-2005)
The Kids Downstairs (Amstelveen, 2004-2007)
Kids From Harbortown (IJmuiden, 2009-2011)
Kill Spectator (Eindhoven, 2009-2012)
Kill Traitors (2003-2004)
Kill Caress (Roosendaal, 2006-2007)
Kill City Rebel (2000-2011)
Kinderen Tegen Kinderen (Leiden, 2006-2013)
Kismet (Hoorn, 2003-2008)
Kitty Kontana (2006-2007)
Klitteband (Utrecht, 2005)
De Klojo’s (Wageningen, 2002-2009)
De Klootviolen (Assen/Norg, 2007-2009)
Knockdown (2004)
Know Your Enemy (2003)
Koll (2007-2008)
Kopkaas (2007)
Kort Door De Bocht (Utrecht, 2008-2016)
Kots (Roosendaal, 2006-2008)
De Kouwe Makkers (Zwolle, 2001-2008)
Kriegstanz (Amersfoort, 2004-2005)
Krijskabouters (Breda, 2005)
Krisis (Twente, 2009)
Kudra Mara (Hengelo, 2002-2011)
Kugra (Hellevoetssluis, 2006-2014)
Kut 87 (Amsterdam, 2003-2004)

Labrat (2007)
Lady! Die (Amsterdam, 2004)
The Lager Louts (Dordrecht, 2002-2004)
Lament Configuration (Hengelo, 2007-2008)
Landverraad (Amsterdam, 2010-2014)
Last Breath Denied (Lisse, 2006-2010)
The Last Mile (Groningen, 2000-2006)
Last Of The Mohicans (2005-2007)
Last Sunset (Bergen Op Zoom, 2004-2006)
Last Warning (2004-2005)
Laternpoll (Achterhoek, 2003-2006)
The Law (2005-2006)
Lazy Action Figures (Lelystad, 2009-2012)
L.B.C. (2006-2007)
Left In The Middle (Rijnsburg, 2001-2005)
Leftovers (Breda, 2002-2007)
Lennard (Breda, 2001-2008)
Lenny Can’t Remember (2008-2010)
The Lesser Evil (Breda, 2005-2008)
Let’s Go Eskimo (Alkmaar, 2009-2010)
Lifehammer (Zwolle, 2005-2007)
Line Of Defense (Heerlen, 2002-2006)
Link (Groningen, 2005-2010)
Little Miss (2009)
Live Fast Die Young (Zwolle, 2002)
Loaded (2005-2007)
Locals Only (Monster, 2003-2006)
The Local Spastics (Amsterdam, 2009-2011)
Lockdown (Breda, 2007-2012)
Loct (2000-2001)
Logan’s Run (Heerlen, 2002-2003)
Long Way Down (Groningen, 2006-now)
Los Asesinos De La Superficialidad (Groningen, 2000-2003)
Lose The Light (Ulft, 2006-2007)
Loss Of Words (Breda, 2003-2007)
Low Point Drains (Hellevoetsluis, 2000)
L.S.M. (2005-2006)
Lt. Somerset (2004-2007)
Lubricant (Soest, 2006)
Lubricants (Nijmegen, 2006)
Lucid (Den Haag, 2009-2011)
Lucifer Eyes (Limburg, 2006-2007)
Lugosi (Rockendaal, 2007-2011)
The Lullabelles (Rotterdam, 2003-2005)
Lushus (Utrecht, 2004-2009)
L.W.D. (2007)

Mad Engine (Groningen, 2009-2010)
Mad Headed (2002-2003)
The Madd (Rotterdam, 2005-2010)
Make It Last (Amsterdam, 2010-2013)
Make Them Suffer (2007-2013)
Makebelieve (2009-2015)
Maksor (2003)
Maladjusted (2004-2006)
La Mala Leche (Amsterdam, 2003-2005)
Malfunction (Aarle-Rixtel, 2009-2010)
Malkovich (Den Haag/Utrecht, 2002-2005)
Malle Pietje En De Bimbo’s (Amsterdam, 2005-2007)
The Mandies (Hilversum, 2002)
Manhole (2005)
Man Made Filth (Alkmaar, 2003-2010)
Manu Armata (Harlingen, 2007-2011)
Marat (Groningen, 2006)
Marklar (Alkmaar, 2004-2007)
Matka Teresa (Amsterdam, 2001-2019)
Maybee (Rotterdam, 2003-2008)
Medical Waste (2006-2008)
Meet The Storm (2006-2011)
Meltdown (2001-2007)
Members Of Korsakoff (2003)
Mexican Holiday (Leiden/Amsterdam, 2006-2010)
Midnight Menace (Zwolle, 2008-2011)
Million Dollar Mistake (2003)
Mindføk (Groningen, 2000-2007)
Mind Of Chaos (Breda, 2008-2009)
Mindfold (2004-2006)
Mindless (2003-2007)
Mindscan (Rotterdam, 2006-2009)
Mindstorm (Boxtel, 2005-2007)
Misa Tropicana (2006-2009)
Miscreants (Groningen, 2007-2008)
Miskraam (2005)
Misplaced (Leeuwarden, 2002-2003)
Misselijk (Utrecht, 2003-2008)
Mistake (Haarlem, 2003-2010)
Moederkoek (2007-2009)
Molotov (2006)
Moment Of Truth (Goes, 2003-2007)
Mondo Bizarro (2003-2004)
Money Power (Utrecht, 2001-2006)
Monster Maniacs (2009-2010)
Monster Mash (2004-2009)
Montgomery Burns (2008)
Morbide Eenheid (Dordrecht, 2006-2007)
Morgan (Gouda, 2004-2005)
The Motion (Tilburg, 2005-2008)
MPM (2005-2006)
Mundane (2005-2013)
Murder By Millions (Cuijk, 2005-2009)
Murder Manifest (Groningen, 2008-2010)
The Musthaves (2010-2011)
Mute (2009-2013)
My City Burning (Amsterdam, 2007-2011)
My Endless Fight (2005-2006)
My Girlfriend Is My Weapon (Leeuwarden, 2006-2009)
My Great Devestator (Zwolle, 2002-2007)
My Reply (2004-2006)
My Rotten Mind (Twente, 2006-2008)
Myriad (2006)
My Sister Harold (Groningen, 2004-2006)

Nask (Wehl, 2005-2006)
The Nefarious Integration (Rotterdam, 2009)
Nekromantiker (Den Haag, 2010-2013)
Nemesyz (2005)
The Nervous Boys (2003)
Nervus Vagus (2006-2008)
Netnixz (Sint Maartensvlotberg, 2002-2008)
Never Say Never (Eindhoven, 2009-2011)
The Newbies (2007)
New Born Fire (Zaltbommel, 2002)
New Day Risining (2005)
New Hazard (2003-2004)
A New Hope (2006-2009)
New Morality (2005-2008)
New Pokerface (Breda, 2006-2011)
New Sense Memory (2006-2010)
A New Sunset (2004)
Next Eleven (2002-2006)
The Next Presidents (2001-2004)
New Reality (Groningen, 2003-2010)
NGN (2004)
Nicemom (Hoofddorp, 2003-2005)
De Niets (2007-2008)
Niet Van Toepassing (Arnhem, 2003-2004)
Niet Zo Strak (Heemstede, 2005-2006)
Nihilistix (Bennekom, 2001-2003)
Niolism (Den Haag, 2002-2005)
Nix (Alkmaar, 2005-2007)
Nix Nieuwz (2007)
Die Nixons (2009)
No Access (Lichtenvoorde, 2006)
Nobby And The Impregnators (Groningen, 2002-2007)
Noctophyle (Den Haag/Leiden, 2004-2008)
No Entry (Eindhoven, 2006-2007)
Nogal Wiedus (2007-2009)
No Good Around (Ureterp, 2003-2011)
No Heroes (Roosendaal, 2007-2011)
No Hoodlums (Breda, 2000-2005)
No-ID (Groningen, 2005-2019)
Noise Arcade (2009-2012)
Noisedemo (2006)
No Matching Socks (Eindhoven, 2008-now)
No Nevia (Eindhoven, 2001-2004)
Non Sense (2002-2008)
Noodle Army (Schijndel, 2007-2009)
Noodrem (Breda, 2005)
Noodweer (Groningen, 2010-2016)
Normen En Waardenboys (Alkmaar, 2004-2005)
North (2003-2004)
No Sins (2006-2007)
No Such Attitude (2001-2005)
Note To Amy (2006-2011)
Nothing Done (2004-2007)
Nothingness (2006-2009)
Notin (Breda, 2003-2005)
No Turning Back (Brabant, 2002-2005)2009)
Nou En (Kampen, 2005-2008)
Novacaine (Almere, 2002-2004)
Nowadays (2005)
No Wisdom (2004)
No Worse (Leeuwarden, 2007-2008)
Noyalty (Eindhoven, 2005-2008)
Nuclear Playground (2005-2008)
Nuestros Derechos (Utrecht, 2000-2008)
Nuke The Firefly (2010)
Nutjesmoor (Leeuwarden, 2009-2010)

Oceans Of Tragedy (2010)
Odette Sorber (2003-2004)
O.D. Kids (Amsterdam, 2010-2017)
The Offbeats (2004)
Offhanded (2004-2010)
Off License (Oosterhout, 2005-2007)
Off My Chest (Amsterdam, 2002-2007)
Offside (2000-2008)
Of No Avail (2002-2009)
O’Hara (2003-2006)
Oievaar (Amsterdam, 2005-2010)
Olho De Gato (Alkmaar/Amsterdam, 2001-2004)
Omission (2004-2005)
Onbestaand (2007)
One Clear Moment (Zwolle, 2001-2003)
One In A Million (2005-2007)
One Mind Fits All (2006-2008)
One Night Stand (2008)
One Of Us All (2003)
One PS (Gennep, 2001-2006)
One Side (2007)
On Fire (2005-2008)
Onnodig Krassen (Rotterdam, 2008-2010)
Onslow (2004-2007)
Ontlasting (Delft, 2007)
Operation Market Garden (Ede, 2004-2005)
Operation Phoenix (Eindhoven, 2005-2008)
Opvoeding (Breda, 2006-2009)
Orcastrated (Den Bosch, 2001-2005)
Orde Primates (Meppel, 2006-2013)
Otis (Roosendaal, 2006-2009)
The Outfreaked Nerds (2002-2004)
Outlaw (2003-2008)
Outlive (Amersfoort, 2007-2008)
Outofreach (Brunssum, 2004-2006)
Out Of Service (Zaanstreek, 2004-2007)
Out Of Style (Amsterdam, 2007)
Outrageous (Rotterdam, 2006-2007)
Overgrown (Roosendaal, 2004-2011)
Owner’s Manual (2005)
Oxl (Eisloo, 2003-2009)

Paceshifters (2009-2017)
Padded Cell (Utrecht, 2007-2009)
Pagans (Den Bosch, 2007-2009)
Pain‘n Grief (2004-2005)
Painted Smile (2003-2005)
The Palookas (2001-2008)
Pan Am (Utrecht, 2003)
Panecea (2003)
Panic Chain (2004)
Pantherland (2004-2009)
Paramite (2009-2012)
Paranoid Devils (2004)
Paregoric (2006-2007)
Past Our Means (2008-2009)
The Patrons (Gouda, 2008-2016)
Payback (Maastricht, 2000-2008)
Pearl Necklace (Den Haag, 2007-2008)
The Perfect Crime (Eindhoven, 2006-2009)
Permanent Mark (2007-2008)
Phaedra List (2005-2007)
Phobic (Alphen Aan De Rijn, 2004-2005)
Piet Piraat En De Hooli’s (2006-2008)
Pinheadz (Ameland, 2003-2005)
Piwo Jasne (2004-2007)
Placebotox (Utrecht, 2009-2016)
Planet Eyelash (Nijmegen, 2008-2013)
Playroll (Assen, 2001-2005)
PLF (Eindhoven, 2004-2005)
PMX (2007)
P-Nude (2003)
Podgy (Groningen, 2001-2004)
Poink (2005-2007)
Point At Others (Veenendaal, 2005-2007)
Point Of No Return (Zeewolde, 2008)
The Poison Idiots (2006)
The Polkadots (2004-2006)
Plug & Play (Zwolle, 2006-2010)
Pooier 666 (Groningen, 2003-2005)
Por Huevos (Den Haag, 2003-2011)
Possible Suspect (Utrecht, 2000-2011)
Potential Threat (2002-2003)
The Potion (2000-2003)
Poultry (Gouda, 2005-2010)
Power Is Poison (Den Haag, 2004-2010)
Powerslib (Dordrecht, 2003-2005)
Precious Socond (Oldenzaal, 2002-2006)
The Prednisons (2003)
Presistance (2004)
Press For Go (2006-2007)
Price To Pay (Utrecht, 2009-2013)
Pride Runs Deep (Rotterdam, 2006-2010)
Problem Solved (2003-2005)
Progress (Heerlen, 2002-2007)
Promises (2009-2010)
Propagator (Zwolle, 2003-2006)
Provoke (2006-2007)
De Prutsers (2005-2006)
The Pruttles (Nijmegen, 2004-2006)
The Psyke Project (2004)
Punica (2004-2007)
De Punkfabriek (Tilburg, 2010)
Punkture 89 (Den Haag, 2007-2009)

QQ47 (Lichtenvoorde, 2004-2006)
Queens Of Bad Music (Den Helder, 2006-2007)
Question Mark (2007-2019)

R*59 (Den Helder, 2005)
Radio Bikini (Sevenum, 2003-2013)
The Ragin’ Hormones (Rotterdam, 2000-2001)
Ramoniak (Groningen, 2006-2007)
Randy Sheep Ranch (2004-2007)
Rapaille (Oss, 2004-2010)
Rash (Vriezenveen, 2003-2005)
Rat Label (2007-2012)
Ratarsed (2004-2012)
Ravens (Groningen, 2008-2012)
Rawberries (Rotterdam, 2002-2005)
Razorblade (Den Bosch, 2004-2014)
Razor Crusade (2003-2005)
Reactionairies (2008-2010)
The Real Danger (Rotterdam, 2006-2013)
Real Hate (Rotterdam, 2006-2010)
Reality ’79 (Groningen, 2009-2011)
Reason To Kill (2005-2011)
Rebound (2003)
Reckless (2004-2006)
De Reclassering (Den Haag, 2008-2010)
Rectify (2005-2008)
Red Fox Assault (2008-2010)
The Red Harvest (2009)
Reetroest (2003)
De Reetveters (2004)
Reflected Mind (2003-2006)
The Regiment (Tilburg, 2005-2007)
Rejuvenate (2005)
Remain (2005-2008)
Remones (2005-2007)
Reputation (2005-2008)
Requested Alms (2007-2009)
Restless Youth (Tilburg, 2004-2007)
Resystem (Arnhem, 2006-2008)
Retaliate (2002-2008)
Return To Reason (Amsterdam, 2006-2007)
Revealed (Achterhoek, 2002-2004)
The Revelations (2009-2011)
Reverse The Flow (2010)
Revolt (Nijmegen, 2005)
Righteous Kill (2009-2012)
De Rimmers (2004-2008)
Ripoff (Utrecht, 2004)
Rise Back Up (2008)
Rise Of The Right? (Amsterdam, 2002-2004)
Rising Tide (Roermond, 2005-2010)
Riskant (Utrecht, 2005)
Road Sign (2008-2010)
Rocco’s (Den Haag, 2005-2008)
Rockin’ Retards (2006-2007)
Roestvrij Staal (2009-2012)
Rokbok (Meppel, 2003)
Rollick (Dordrecht, 2004-2006)
Room 13 (2006-2009)
Rosdroplos (2004-2007)
Rosevalley Punkrockers (Roosendaal, 2005-2014)
Rottevis (Arnhem, 2007-2009)
Royal Flush (2004-2006)
Royal Pride (2007)
The Rubbish (2003)
Rumble Fist (2008-2011)
Rupsband (Soest/Hoorn/Amsterdam, 2005-2007)
Rush’n Attack (Katwijk/Burgum, 2006-2010)
Rusty Razors (2005)

S5 (Tilburg, 2008)
Sack’O’Woes (Hoorn, 2004-2010)
Sacred Life (2002-2005)
S.A.F. aka Skulls And Flames (Utrecht, 2002-2006)
Said And Done (2006-2008)
Samaritan (2003-2007)
San Andreas (2004-2005)
Sand Creek Massacre (Zwolle, 2007-2009)
Sandbox Rebellion (Wageningen, 2007-2010)
Sandusky (2004-2005)
Sandwedged (2002-2003)
Sangre (Amsterdam/Alkmaar, 2005-2008)
Sanne En Ik (Rotterdam, 2006-2007)
Scar7 (2006-2010)
Scarus (Hengelo, 2007)
Scatlover (Eindhoven, 2004-2007)
Schijtzooi (Breda, 2003-2005)
Schlumpers (Amsterdam, 2003)
The Schmucks (Horst/Lottum, 2006-2009)
Schumacher (Hoorn, 2005-2007)
Scotch (2005-2015)
A Scream From The Heart (2003-2005)
Screech (Leiden, 2003-2014)
Screw Houston Start Screaming! (2009-2013)
Scum04 (2004-2006)
Scumnation (Groningen, 2004-2005)
S.D.D. (Breda, 2004-2007)
Seanpenn (2004-2008)
Second Dawn (2005)
Secret Handshake Club (2009-2011)
Sedery (2006-2007)
See My Solution (Zwolle, 2006)
Segregrate (2002-2003)
Semtex (2004-2008)
Sengaia (2004)
Seppuku (2006)
Septic Isolation (2006)
Serious Joke (Amsterdam, 2001)
Setting For Disaster (2007-2008)
Shaboon (2006-2013)
Shadow Of Fake (2003-2004)
The Shameless Nameless (2004)
Shanghai Noodle Factory (2004-2005)
Sharp End (2000-2009)
Sharpies (2004-2005)
The Shining (Amsterdam, 2000-2016)
Shitvisjes (2006-2007)
Shoestring (2004-2005)
Short Answers (2010)
Shortfused (2004-2006)
Shorttime (Rotterdam, 2000-2001)
Show Of Force (2009-2011)
Sic (2001-2004)
Sick Mormons (Amsterdam, 2006-2009)
Sidekickbob (Pijnacker, 2000-2007)
Sideline (Maastricht, 2000)
Sideshift Haryy (2002-2006)
Sidewalk (Utrecht, 2009-2013)
Sign Of Life (Vroomshoop, 2001-2005)
Silence Is Sexy (2006-2007)
The Sillicon Titties (Veenendaal, 2003-2004)
Simple Assumption (2002-2010)
Simpletons (2004)
Sincerity In Stereo (Zwolle, 2001-2004)
Sinking Buoys (2004)
Sins ‘n’ Skins (Roermond, 2005)
Sir-5-All (2004)
Siren (Maastricht, 2006-2008)
Sister Fister (Dordrecht, 2005-2008)
Skidmark (Bergen Op Zoom, 2003-2007)
Skietbagger (2004-2005)
Skindeep (Groningen, 2006)
Skint (Groningen, 2002-2006)
Skiron (Amstelveen/Amsterdam, 2003)
Skullcrush (2006)
Slugger (Weert, 2002-2008)
Smalltown Values (2005)
Smash The Statues (Nijmegen, 2003-2007)
So Called Celeste (2008-2011)
Social Outcast (2007-2008)
Social Victims (2004-2006)
Socially Inept (2010-2011)
Sodomieten (2007)
Solid FX (2005-2006)
Solitary Fall (2008)
Solitus (2006-2008)
Sonic Litter (2004-2009)
Soul Emigre (2003)
The Soulshakers (2005-2006)
Sound The Alarm (2006)
Soundcheck (Zoetermeer, 2002)
Sour Mess (2004-2005)
The Southern Way (2003-2007)
Space Marines (2005)
Spacemonkeys (2004-2005)
Spam (Utrecht, 2005-2008)
Spargelcore (2004-2005)
The Spark Plugs (2006-2010)
Sparrow Falls (2006-2011)
Spastik Spankers (2005-2008)
Speckneck (Sliedrecht, 2004-now)
The Spenters (2003-2005)
The Spex (2004)
Spijkers (2005-2008)
Spilt Ink (Den Bosch, 2004-2005)
Spinning Jenny (Hengelo, 2005-2007)
The Spirit That Guides Us (2002-2008)
Spitfirebombs (2008-2009)
Splendid’69 (2003-2005)
Spoar 5 (2008-2011)
Spooner (Bodegraven/Alphen Aan De Rijn, 2004-2005)
Squeezer (Vlierden, 2009-2011)
SQI (2003-2010)
Staathaat (Amsterdam, 2006-2007)
Stab Back (2003-2006)
Stacheldraht (2005)
Star Above (2007)
Stars Overnight (2004-2007)
State My Case (2010-2015)
State Of Affairs (2008-2011)
State Of Mind (2005-2007)
A State Of Nothing Left (2002-2005)
State Of Sound (Raalte, 2008)
State Of The Eye (2005)
The Staxx (2005-2006)
Steel Muffins (2005)
A Step Apart (2004-2006)
Stereo Blackout (Utrecht, 2005-2007)
Stereox (2005-2009)
Sterf (2003)
Stickleback (2000-2005)
Stillborn (2006-2007)
The Stilletto’s (2003-2009)
Still Niño (2002-2004)
Still No (Zevenhuizen/Moerkapelle/Benthuizen, 2002-2004)
De Stinkvingers (2002-2003)
Stockholm Syndrome (2003-2005)
Stoeprand (2005)
Stoichkov (2005)
De Straaljagers (Groningen, 2001-2009)
Straf (Den Bosch, 2008-2010)
Straight A’s (2005-2007)
Strangeways (2006)
Streetedge (2007)
Strength Above All (2006-2008)
Strike First (Arnhem, 2003-2010)
Strike In Time (2003-2007)
Striking Justice (2008-2010)
Striving Higher (2002-2004)
Strong As Ten (2008)
Stuck In Oblivion (2003-2004)
Stuck On 3rd (2004-2005)
Stuck On The Bottom (Amsterdam, 2005-2008)
Stunion P. (Amsterdam/Zaanstad/Edam/Hoorn, 2001-2002)
Sublustris (2007)
The Suck Its (2003)
Suck On My Shoes (Enschede, 2002-2003)
Sudden Access (Sneek, 2004-2009)
The Suffragettes (Leiden, 2005-2007)
Sugar Coated Mind Bombs (Leiden, 2006-2014)
The Suicidal Birds (Bakkeveen, 2005-2009)
Suicidal Failure (Tilburg/Eindhoven, 2008-2011)
Suicidal Taxi (2010-2011)
Suicide Bombs (2010-2011)
Sulfate (2004-2005)
Sunnpimp (2008-2011)
Superhero (2002-2011)
Superior (2004-2012)
Surf Malandros (2006-2007)
Sweet Empire (Heemskerk, 2008-now)
Sweet Sweet (Amsterdam, 2006)
Swimming Fishes (2009-2010)
Symmetry In Chaos (Zwolle, 2004)
Sympathy For Tea (Steenwijk, 2005-2006)
Syncardion (2007)

Tabula Rasa (Groningen, 2006-2008)
Taking Life Back (2004-2006)
Talking To The Girls (2006)
Taste Of Insanity (2003-2009)
T.B.C. (Utrecht, 2004-2006)
T.B.L. (Brunssum, 2002-2003)
T.B.S. (2005)
Tea For Two (2004-2005)
Teenage Tits (Amsterdam, 2006-2013)
Ten Threats (Amsterdam, 2008-2010)
Tenement Kids (2000-2013)
Tense Reaction (Utrecht, 2007-now)
De Tering (2006-2010)
Terror Defence (Voorne Putten, 2005-2019)
Tesarac (2007-2008)
Tets Long (Luttenberg, 2006)
Thank Christ For The Bomb (2005)
There Aren’t Any Fuckin’ Sheep In Mongolia (2001-2004)
Theux (2004-2005)
Thin Lines (2003)
This Beautiful Mess (2004-2009)
This Routine Is Hell (2007-2012)
This Silent Kills (2003)
Those Days (2006)
Throwing Tomatoes (2003-2004)
The Thundertunes (2003-2005)
Ticket To Hilary (2006)
A Ticket Too Far (2007-2008)
Tied Down (2003-2007)
Tiempo Santo (Utrecht, 2007-2009)
Time & Again (2004)
Times Have Changed (2004)
TMD (2009)
The Tommies (2006-2007)
De Tonies (2001-2004)
Too Loud For Granny (2007-2009)
Tor Johnson (2005-2007)
Tora Bora (2005-2009)
Tostiband (Leeuwarden, 2005)
Total Demise (2004-2008)
Total Loss (Den Haag, 2009-2011)
Townsville (2003-2007)
Trail Of Leaving (2004-2006)
Tra I Matti (2004)
Translated (2007-2013)
Trashcan Heroes (Den Haag, 2003-2008)
Treekillaz (2006-2008)
Trespass (2004-2006)
Triad’81 (2006-2007)
Trio Boertje Dood (2003)
Troops Of Doom (2010-2018)
Truth In The Age Of Lies (2007)
Tunnel Vision (2003)
Turd (2004-2006)
Twiggy (2003-2011)
Two Two 79 (Groningen, 2006-now)
Typhoid Fever (2005-2006)

UFi aka Ugly Faced Idiots (2002-207)
U-Kroyzz (Amsterdam, 2006-2007)
The Unborn (2005-2012)
Unbreakable (2005-2011)
Undecided (2004)
Under Construction (2004-2008)
The Underdogs (2007-2009)
Undeveloped (2004-2005)
Unenlightened (2005)
Union Town (2007-2009)
The Unpredictable (Uden, 2005-2008)
The Unspoken (2007)
The Untermensch (Maarssen, 2004)
Until We Bleed (Amsterdam, 2006)
Upcoming Heroes (2006)
Uplifted (2006-2008)
Upshot (Salland, 2003-2006)
The Up To No Goods (Rotterdam, 2002-2008)
Up To Zero (Den Helder, 2004-2005)
Up Yours (2006-2008)
Urban Blight (Utrecht, 2001-2005)
Urine Sane (2004-2006)

Vals (Enschede, 2001-2010)
Verbod (Zaanstad, 2006-2010)
Verona Beach (2005-2008)
Verrot (Goor, 2006-2009)
Vicious Outlaw (2009-2010)
The Vicious Teens (Meppel, 2000)
Victim (2003-2007)
Victims Of Society (2002-2004)
Vindicators (2007-2008)
Vindictive (Groningen, 2007)
Vine Yard (2009-2012)
Vizor (2006-2008)
Vla (Nijmegen, 2004-2014)
De Vlerken (Arnhem, 2006-2008)
Voice Of Distress (2004-2008)
Voice Of Reason (2006)

Waardeloos (Boskoop, 2009-2010)
Wacker (2007)
Wagtale (Utrecht, 2002-2004)
Wakeful (2010)
Waking The Dead (Amsterdam/Haarlem, 2006-2012)
De Waonzin (Utrecht, 2004-2008)
Warriors Of The Monkey God (2005-2006)
War To End Hate (Dedemsvaart, 2003-2005)
Wasted Bullet (2007-2011)
Wasted Day (2003-2006)
What Lies Ahead (2003-2004)
What Our Hearts Call (2004)
What Remains (2003)
When All Life Ends (Rotterdam, 2007-2010)
When Bombs Fall (2008-2010)
Wijf (2004-2005)
Wim Van Bil (2005)
Windmill (2010-2011)
The Wisecrack (2006-2007)
With Pride (2006-2007)
Witness The Fall (2005-2012)
Wreckyard (2002-2006)
Written Friday (2006)
Wuss (2005)

XEye Of Judgement (2006)
X-Offenders (2006-2008)
XPM (2003)
XTimX And The Alcoholix (2005-2006)
X-Trail (2005-2008)

Yellow Bride (Vlaardingen, 2003-2005)
Yes…Pinkpink (2010)
Yesterday’s Glory (2004-2009)
Young Brave Burgers (2005)
The Young Ones (Maastricht, 2003-2008)
Your Mistake (2007)
Ysis (2005-2006)

Zarathustra (2003-2006)
Zero Positive (2001-2003)
Zero Opportunity (Harlingen, 2003-2007)
Zork (2004-2007)
Zoutzak (2005)
Zwart Werk Is Doof Brood (2004-2006)
Zymotics (2007-2008)

Wil je met je band op de website, stuur dan onderstaande lijst naar mij. Maar kijk eerst of je band in aanmerking komt.

De band komt op de lijst als:
Er minimaal 1x is opgetreden en/of er een release (of op een verzamelaar) is uitgebracht.
Voorloper van een band met release en/of veel optredens. Als de bezetting anders is komt de band op de lijst. Als de bezetting hetzelfde blijft, wordt de band genoemd in de bio.

DE LIJST:
Mag in het Nederlands. Ik zal het vertalen in het Engels voor de bacteria.nl website.

Meaning Bandname:
Wie heeft het bedacht, waar komt het vandaan, wat is de eventuele betekenis.

Bio:
Een biografie van de band met onder andere wie, wanneer en waarom wordt de band opgericht en stopt de band.

Description:
Omschrijving van de muziekstijl.

Lineup:
Bezetting met jaartallen van komende en vertrekkende leden. Het liefste leden met voornaam en achternaam plus bijnaam. Alleen voornaam of eventueel enkel bijnaam is ook prima.

Other bands:
In welke andere bands spelen/speelden leden (whatever genre).

Discography:
Alles wat is opgenomen (ook niet uitgebrachte demo’s en verzamelaars e.d.) PLUS info over opnames (waar, wanneer en eventueel door wie gemaakt plus details over oplages, kleur vinyl etc.)

Ik kan van discogs.com de meeste officiele releases wel traceren.

Concerts:
Lijst van concerten die er zijn gedaan met locatie en datum (mag selectief zijn, wat je kunt herinneren). Als er geen lijst is, dan ga ik het van affiches/flyers en dergelijke afhalen.

Websites:
Alle websites waar muziek of info te vinden is.

Als het mogelijk is, stuur aub beeldmateriaal mee (promo/actie/live foto’s, affiches/flyers van optredens, aankondigingen…etc.).