50/50 (Leeuwarden, 1999-2008)
69 Charger (1999-2008)
400$ Suits (Maastricht, 1996-2000)

Abigail (1992)
Abort-Us (Groningen, 1999)
Absconded (Den Helder, 1991-1998)
Against Time (Bergen, 1994-2013)
Age Of Panic (Rotterdam, 1997-2006)
Aggro Culture (1999-2005)
Amnisia (1991)
Ancestral Sin (Leeuwarden, 1991-1994)
Angry Minded (Silwolde/Ulft, 1999-2006)
Anti-Bitch (Hoogeveen, 1995-1996)
Antidote (Den Haag, 1996-2007)
The Apers (Lekkerkerk, 1996-now)
Aphrodite’s Lawyer (1991-1992)
Area 51 (Rotterdam, 1998-2000)
Army Of Darkness (Brunssum, 1997-2000)
Aso (Horst, 1996-1997)
The Assberries (1998)
Atama (1999-2002)
De Avonden (1990-1992)

Bacillus Thuringiensis (Dordrecht, 1992)
Backfire! (Maastricht, 1995-2015)
Barenski (Rotterdam, 1997)
Barton Dean (Zevenhuizen/Moerkapelle, 1997-2000)
B.C.P. (Rotterdam, 1996-2004)
Beans (Ede, 1996-2006)
Below Zero (Maastricht, 1996-1997)
BEP (Amsterdam, 1996-2002)
The Berserkerz (Velp, 1998-2003)
Best Wishes (Utrecht, 1999-2001)
Betercore (Amsterdam/Alkmaar/Heerhugowaard, 1997-2003)
Beyond93 (Hoofddorp, 1993-2004)
Beyond Lickin’ (Pernis, 1998-2013)
Big Paulus (1999)
Black Fag (Groningen, 1999-2000)
Blind Justice (Rotterdam, 1993-2007)
Bloodcrust (Groningen, 1993-1994)
Blowtorch (Groningen, 1999-2000)
Blue Band (Utrecht, 1992-1997)
Bluefish (Dordrecht, 1998-2000)
Boerensyndicaat (1991-1998)
Bored! (Groningen, 1998-2001)
Boycot (Alkmaar, 1995-2000)
Brainshit (Heerenveen, 1998-1999)
Brains No More (Rotterdam, 1994-2001)
Brandend Zaad (1995-1998)
Brickless (Meddo, 1999-2002)
Brotherhood Foundation (Tilburg, 1991-1998)
B.S.E. (Panningen, 1999-2001)
Buddy System (Ureterp, 1996-1998)
Budrot (Rotterdam, 1997-1999)
Bullshit Propaganda (Hellevoetssluis, 1993-1998)
Burn The Elite (Groningen, 1999-2005)
Burst (Meppel, 1995)
Butt Plug (Rotterdam, 1994-1998)

Carrera (Utrecht, 1998)
Cassady (Groningen, 1999-2002)
Casual Victims (Schijndel, 1996-2004)
Cauliflower (Rotterdam, 1998-2000)
Cease Assistance (Groningen, 1998-2001)
The Cenobites (Rotterdam, 1995-2015)
C.F.C. (1990)
Cheese Heads (1996-1998)
Circle J (Utrecht, 1998-2007)
Co-9 (Gouda, 1997-2002)
Cockroach (Panningen, 1996-2005)
C.O.D. (Rotterdam, 1997)
Collywobbles (Klazienaveen, 1997-2002)
Colt Turkey (Utrecht, 1990)
Concrete (1998)
Construct (1996)
Contra (Den Haag, 1991-1995)
Convulsion Of Tonka aka COT (Alkmaar, 1992-1993)
Convulsion (Alkmaar, 1990-1991)
Counterpart (Eindhoven, 1998-2002)
Cradle To The Grave (1995-1996)
Craven (Rotterdam, 1998-1999)
Crisis Of Society (1992-1996)
Crivits (Rotterdam, 1990-1998)
Cry Out Despair (Rotterdam/Capelle Aan De IJssel, 1998)
Curfew (Rotterdam, 1997-2001)

Dagger Moon (1997-2009)
Dandare (Kampen/Nagele, 1999-2003)
Dandruff!! (Groningen, 1990-1998)
Das Nix (Groningen, 1995-1996)
Deadstoolpigeon (Amsterdam, 1995-1998)
Deluge (Texel, 1996-2004)
Demon Joker Junior (Maastricht, 1996-1997)
Depaddeh (1993)
Destination Zero (Enschede, 1999-2008)
Deuce (Rotterdam, 1997-1998)
Devolve (Eindhoven, 1999-2004)
Dexter (Amsterdam, 1998)
D-fault (Groningen, 1999-2004)
Die Watching (Amsterdam, 1998)
Disciples Of Tonka (Alkmaar, 1991-1992)
Discipline (Eindhoven, 1991-2016)
Disengage (1995)
Dislect (Groningen, 1997-1998)
Distress (Alkmaar, 1996-2000)
Disturbance (Rotterdam, 1996-now)
Disturbing Foresights (Zoetermeer, 1990-1996)
Dog Ugly (Groningen, 1999-2001)
Doofus (1998)
Downshot (Maastricht, 1995-2004)
D.R.A. (Hoogeveen, 1994-1997)
Drachel (Hoogeveen, 1999-2006)
Dutchbad (Poortugal, 1999-2001)
Dutch Oi Allstars (Maastricht, 1999)
Dutchtoon (1999-2006)
DY66 (Leeuwarden, 1998-2000)

Ecowar (1998-2005)
Educational Chaos (Zwolle, 1995-2005)
Elvis Deadly And The Regulators (Groningen, 1992-1993)
Evil Conduct (1999-now)
The Ex Presidents (Oss, 1998-2006)

Farmer John (Arnhem, 1995-1998)
Fast Food Boys (Amersfoort, 1996-2000)
Feeding The Fire (Kerkrade, 1993-1997)
Fermented (Groningen, 1994-1995)
Feverdream (Rotterdam/Schiedam, 1996-2005)
FFFB (Hardinxveld-Giessendam, 1992-1997)
Fierce (Winterswijk, 1990-1991)
Figurehead (Rotterdam, 1994-1998)
First Fight Down (Kaatsheuvel, 1998-2013)
Five Fingers Left (Groningen, 1999-2000)
Five Man Vomit aka 5MV (Haaksbergen, 1993-1998)
Fleas And Lice (Groningen, 1993-2020)
The Flying Embryo’s (Velsen/IJmuiden, 1992-2010)
Foggy Notion (1993)
Føkdis (Groningen, 1996-1997)
Fokkum (Hazerswoude, 1996-1998)
Fungus (Soest, 1997)
The Fuzzbrats (Rotterdam, 1996-2001)

Gabriel’s Despair (Hoogeveen, 1997)
De Gatbent (1997-1998)
Gate Crashers (Groningen, 1995-2013)
Get Ugly (Groningen, 1990)
Gig (Obdam, 1995)
Go Ape (Panningen, 1999-2005)
Gollygollywog (Noordwijk/Leiden, 1997-2000)
Gone Green (Leiden, 1992)
Good Old Habit aka G.O.H. (Amsterdam, 1999-2009)
Government Of Youth (Zevenhuizen/Benthuizen, 1999-2001)
Grey Landscape (Meppel, 1991)
Grobbebol (Roosendaal, 1998)
Growachin (Hoorn, 1998)
Guiding Line (Rotterdam, 1997-2000)

Harass (Groningen, 1995-2000)
Hardheaded Soul (Eindhoven, 1991-1998)
Hardsell (Maastricht, 1999-2017)
Headstomp (Meerssen, 1996-1997)
Hellectric (Groningen, 1997-2003)
Heros & Zeros (Amsterdam, 1999-2006)
Hijno’s (1991)
Hockeyrockjes (Groningen, 1999-2005)
Homethrust (Maastricht, 1997-2001)
Hotel Amnesia (Enschede, 1990)
Human Alert (Amsterdam/Haarlem/Hoofddorp, 1991-2005)

I Against I (1995-2005)
Ill11! (Groningen, 1999-2004)
Ill Niño (Leeuwarden, 1999)
Incense (Scheveningen/Delft/Rotterdam, 1995-2004)
The Incredible Softies (Zoetermeer, 1990)
Indi8 aka Indicate (Gouda/Haasdrecht/Reeuwijk, 1997-2001)
Initial Stage (Rotterdam, 1997)
Insult (Panningen, 1998-2003)
Invidia (Sittard, 1997)
I Reject (Rotterdam, 1994-2005)
I Wannabee And The Wannabees (1999-2012)

Jabberwocky (Berlicum, 1993-2007)
Jaywalkers (Rotterdam, 1999)
Jesus Cröst (Rotterdam, 1996-2013)
Jilitzer (1999-2008)
Just Another Band (1993)

Naam (Kamerik, 1992)
De Ketters (Almelo, 1999-2003)
Kindergarten Dropout (1997)
Knolcyperus (Hoorn, 1990-1993)
Konstepaasje (Beek, 1998-2002)
K.P.A. (Venlo, 1997-1998)
Krush (Leiden, 1998-now)

The L.A. Farmers (Langeraar, 1998-2005)
Larry Speaks aka Fugue (Groningen, 1994-1995)
Last Options (Den Bosch, 1992-1995)
Last To Go (Nijmegen, 1999-2006)
LD50 (Enschede, 1996-2005)
Leedvermaak (1999-2001)
Legal Axion (Groningen, 1990-1993)
Let’s Get Hurt (Amsterdam, 1995)
Lo-Lite (1999)
Lomb (Zwolle, 1999-2004)
Lovebite (Zwolle, 1994-2007)
Love Kills (Nijmegen, 1998-2001)

Mach-O-Kill (1992)
Mad Punk Disease (Groningen, 1996-1999)
Mainstrike (Arnhem, 1994-1999)
Makiladoras (Groningen, 1999-2006)
Malaka (Groningen, 1998-2000)
Mallorn (Horst, 1998)
Mangel (Alphen Aan De Rijn, 1995-2001)
Manliftingbanner (Amersfoort/Utrecht, 1990-2014)
Mauser FK (Amsterdam, 1992-1994)
Maximum Bob (Nijmegen, 1990-1993)
Maypole (Eindhoven, 1998-2010)
Mental Diarrhoea (Rotterdam, 1990-1993)
Mentally Defective (1993)
Miasmata (Sittard, 1997-2001)
Mihoen! (Utrecht, 1998-2010)
Milkman (Tilburg, 1998-2013)
Mindbug (1999-2001)
Mind Peak Surfers (1995)
Misselijk (Utrecht, 1997-2001)
MM (Eindhoven, 1998-2011)
More Brains (1994)
The Mortons (Groningen, 1991-1992)
Mox-Terd Purno (Papendrecht/Sliedrecht, 1990)
Mr. Potatohead (Amsterdam, 1996-1998)
Muttah Morf (Hattem, 1993)
My Minds Mine (Leeuwarden, 1995-2002)

N.A.I. (Minnertsga, 1993)
Die Nakse Bananen (Spijkenisse, 1990-2013)
NBP (Vorden, 1997-2001)
Negative Reinforcement (Maastricht, 1996)
Neuk! (1995-now)
New Friend (1995-1997)
Nice Guy Eddie (Rotterdam, 1995-2001)
Nirc (Amersfoort, 1998-2005)
Nitrogen (Groningen, 1995-1999)
The Nitwitz (Amsterdam, 1997-2006)
Njett Rock (1990)
No Denial (Amsterdam/Hoogeveen, 1999-2004)
No I.D. (Groningen, 1993-1999)
No-Men (Rotterdam, 1996-2003)
Nosferato (Bodegraven/Alphen Aan De Rijn, 1996-2004)
Nurks (Rotterdam, 1996-1997)

The Obnoxious (Rotterdam, 1994-2018)
O.D. Babe (Groningen, 1999-2005)
Office Killer (Groningen, 1998-1999)
Oil (Rotterdam, 1997-2005)
Old’Skool (Zaltbommel, 1999)
One Day Closer (Hoogeveen, 1996-1998)
One Night Stand (Maastricht, 1996-2001)
The Outcasted Teens (1998-2001)
Overdrunk aka The Legendary Ol’Mighty Overdrunks (Groningen, 1998-2002)

Pan Am (Utrecht, 1995-1998)
Panty Boy (Den Haag, 1992-2005)
Past Hate (Obdam, 1995)
PCP (Groningen, 1996-2005)
Pislarven (Alkmaar, 1993-1997)
Pjurk (Obdam, 1995)
Pkg. (Bunnik, 1996-2003)
Plastic Pigshakers (Obdam, 1993-1995)
Plunger (Bodegraven, 1996-2000)
P.O.E.P. (Hoorn, 1995)
Point Of Few (Hoogeveen, 1998-2002)
Prøtebröt (1998)
Prunella Scales (Hoorn, 1999-2009)
Psychopath Zens.o.r.s. (Nijmegen, 1990)
Puk (Leeuwarden, 1991-1993)
The Puked (Nijmegen, 1997-2004)
Puur Punk (Groningen, 1995-1997)
Puz (Rotterdam, 1997-2008)

Quite Fresh Phobia (Eindhoven, 1992-1993)

Rabid (1999-2005)
R.A.D. (1998-2005)
Radical Retard (Wijk Bij Duurstede, 1992-1995)
Raise Kain (Rotterdam, 1999-2001)
Rancid Grannies (Groningen, 1990-1994)
Reaching Forward (Den Bosch, 1998-2003)
Rectum (Rotterdam, 1997-1998)
Resent (Groningen, 1997-1999)
Restrained (Hoorn, 1998)
Retaliate (Harlingen, 1998-2003)
Revenge Of The Carrots (1991-1993)
Revolt (Groningen, 1999-2003)
Rimmshot (1997-2002)
The Riplets (Rotterdam, 1997-2008)
RNL aka Revolutionair NederLand (Leeuwarden, 1999-2011)
Roggel (Ulft/Winterswijk, 1991-2002)
R.P.F. aka Reasons Perishing For (Rotterdam, 1990-1994)

Sambal Bij (Alkmaar, 1990)
Second Chance (Rotterdam, 1996-2007)
Sellfish (Haarlem, 1993-2010)
Set Aside (Utrecht, 1999-2001)
Sexbomb Nagasaki (Amsterdam, 1999-2008)
Shaggable Sluts (Velp, 1998-2004)
Shattered (1999-2006)
The Shavers (Heerhugowaard, 1999)
Shikari (Groningen, 1999-2005)
Sickness Of Society aka S.O.S. (Maastricht, 1997-2002)
Slammerheads (Rotterdam)
Smart Bomb (Amsterdam, 1998)
Smut (Rotterdam, 1996-1999)
Snikkeldrift (Enschede, 1997-2001)
Soberesponse (Amsterdam, 1995-2000)
Sociale Werkplaats (Rotterdam, 1993-1999)
Spellbound (Winterswijk/Groenlo/Eibergen/Münster, 1993-1997)
Spinach (1995-2006)
Spirit 84 (Heerenveen/Sint Nicolaasga, 1997-2002)
Split Second (Maastricht, 1996-1999)
Springrain (Rotterdam, 1999-2002)
Squalor (Den Bosch, 1997-2003)
Standard (Hoofddorp, 1995-2001)
Step Aside (Wormer/Zaandam, 1995)
Stick To The Pan (Hoogeveen, 1996-2004)
The Stiffs (Groningen, 1993-1995)
Stinksisters (1997-2017)
De Stipjes (Groningen, 1992-1996)
Stoke (Rotterdam, 1997)
Stoma (Heerenveen, 1998-2013)
Stone Cold (Utrecht, 1996-2001)
Sure Conflict (Heerenveen, 1998-2002)
Swindel (Middelburg/Vlissingen, 1995-1998)

The Tabascos (Haarlem, 1999)
Tasker (1999-2006)
Tech 9 (Eindhoven, 1996-2012)
Teenage Warning (Wormer/Amsterdam/Groningen, 1993-1998)
Temporary Toad (Utrecht, 1996-2001)
Thank God For Us (Hoorn, 1990)
Toilet Area (Hoorn, 1990)
Totaal Verlept (Rotterdam/Gouda, 1995-2015)
The Travolta’s (Tilburg, 1990-2006)
Tribez Of Idiots (Zaandam, 1990-1994)
Trux (Amsterdam, 1990-1992)
Tuco Ramirez (Hoorn/Groningen, 1996-2000)

Uit De Sloot (Amsterdam, 1997-2008)
Ultimate Resistance (Groningen, 1990-1992)
Undebatable Ground (Rotterdam, 1997-1998)
Undeclinable (Den Bosch, 1999-2007)
Undeclinable Ambuscade aka Undeclinable (Den Bosch, 1992-1999)
Uppercut (Middelburg, 1995-2006)
Urinal Cakes (Groningen, 1995-1997)

Venders Of Smut (Hoogeveen, 1996)
Victimized (1997-2000)
Vietzpaddeh (Hensbroek, 1990-1992)
Violation Of Trust (Eersel, 1996-1999)
Virus (Zaandam, 1990-1992)
Vitamin X (Amsterdam, 1997-2018)

Wenkers (Amsterdam, 1997-1998)
Whatever (Rotterdam, 1997-1998)
The Wimps (Berlicum, 1998-2005)
Wiseguy (Rotterdam, 1995-2005)
Wood (1993-1994)
Wørst (Alkmaar, 1990)

X-Men (Rotterdam, 1997-2004)

Yawp! (Amsterdam, 1991-2013)
Yo Thrash (1993)
Yphobia (Groningen, 1991-1999)

Zorff (1993)
Zwaar Klote (Heerlen, 1995)

Wil je met je band op de website, stuur dan onderstaande lijst naar mij. Maar kijk eerst of je band in aanmerking komt.

De band komt op de lijst als:
Er minimaal 1x is opgetreden en/of er een release (of op een verzamelaar) is uitgebracht.
Voorloper van een band met release en/of veel optredens. Als de bezetting anders is komt de band op de lijst. Als de bezetting hetzelfde blijft, wordt de band genoemd in de bio.

DE LIJST:
Mag in het Nederlands. Ik zal het vertalen in het Engels voor de bacteria.nl website.

Meaning Bandname:
Wie heeft het bedacht, waar komt het vandaan, wat is de eventuele betekenis.

Bio:
Een biografie van de band met onder andere wie, wanneer en waarom wordt de band opgericht en stopt de band.

Description:
Omschrijving van de muziekstijl.

Lineup:
Bezetting met jaartallen van komende en vertrekkende leden. Het liefste leden met voornaam en achternaam plus bijnaam. Alleen voornaam of eventueel enkel bijnaam is ook prima.

Other bands:
In welke andere bands spelen/speelden leden (whatever genre).

Discography:
Alles wat is opgenomen (ook niet uitgebrachte demo’s en verzamelaars e.d.) PLUS info over opnames (waar, wanneer en eventueel door wie gemaakt plus details over oplages, kleur vinyl etc.)

Ik kan van discogs.com de meeste officiele releases wel traceren.

Concerts:
Lijst van concerten die er zijn gedaan met locatie en datum (mag selectief zijn, wat je kunt herinneren). Als er geen lijst is, dan ga ik het van affiches/flyers en dergelijke afhalen.

Websites:
Alle websites waar muziek of info te vinden is.

Als het mogelijk is, stuur aub beeldmateriaal mee (promo/actie/live foto’s, affiches/flyers van optredens, aankondigingen…etc.).